Кубок Одессы 2019. Групповой этап
Воскресенье, 24 Марта
Воскресенье, 07 Апреля

Пресс-служба НФК «Ураган» о матче с МФК «Одесса»

logo_1leagueСвій дебютний сезон у Першій лізі івано-франківський "Ураган-2" розпочав з непростої домашньої нічиєї 2:2.  У стартовому поєдинку чемпіонату з "Одесою" господарі поступались двома м'ячами, проте зуміли відігратися наприкінці гри, у підсумку розділивши очки з суперником.

Перший тайм завершився за мінімальної переваги більш досвідченіших одеситів, у складі яких лік забитим м'ячам відкрив 30-річний Сергій Таранчук. Причому не лише у звітному матчі, а й загалом у першості, оскільки гра в Івано-Франківську розпочалася швидше, аніж інші поєдинки першого туру

На 25-й хвилині "Одеса" забила другий гол - після удару Олега Єрьоміна м'яч, зрикошетивши від спини захисника, залетів у дальню "дев'ятку" воріт господарів - 0:2. Підопічні Івана Скіцка продовжували атакувати, за що невдовзі були винагороджені.

На 32-й хвилині Орест Боргун спершу відквитав один м'яч, а за 1,36 до фінальної сирени 22-річний "ураганівець" оформив дубль - майже одразу після того, як франківці перейшли на гру з п'ятим польовим.