Ростислав Семенченко: «В нашей сборной собраны техничные исполнители»

Печать PDF

semenchenko sb 17 2020 01Интервью игрока сборной Украины U-17, выступающего в чемпионате Одессы, пресс-службе Ассоциации футзала Украины.

Ростислав Семенченко подвел итоги первого матча против сверстников Португалии, который состоялся 7 января (ничья - 2:2), и рассказал о настрое на команды на повторную встречу. Приводим материал АФУ в оригинале.

– Ростиславе, як охарактеризуєш перший матч між юнацькими збірними Португалії та України?
– Зустріч проходила досить добре. Ми були попереду з різницею у два м’ячі. Однак, після того як рахунок став 1:2 наша команда боялася помилитися. Це відчувалося у багатьох моментах. Загалом, скажу, що суперник більше діяв за рахунок індивідуальних дій, натомість, ми намагалися продемонструвати свої переваги завдяки виконанню тактичних настанов від головного тренера. Нам не вистачило якоїсь рішучості. Віталій Олексійович давав вказівку пресингувати вище, натомість, ми розташовувалися досить низько.

– Попередні матчі наша команда проводила проти юнацької збірної Сербії. Як можеш порівняти протистояння з цими двома суперниками?
– Серби досить повільно розпочинали свої атаки. Ми їх високо зустрічали та легко накривали суперників. Натомість, португальці все роблять значно швидше. Вони, однозначно, технічніші за наших попередніх опонентів, тому нам довелося чимало зусиль докласти для плідної роботи у захисті. Склалося враження, що серби багато часу проводили на футбольних тренуваннях, натомість, португальці працюють винятково у залі.

– Юнацька збірна України (U-17) лише розпочинає свій шлях. Розкажи, наскільки складно тобі, як представнику команди юнацької Екстра-ліги, перелаштовуватися з матчів чемпіонату на поєдинки збірної?
– Поки важкувато, адже збірна і команда – це абсолютно різні речі. Ми проводимо збори раз на місяць. Вони тривають 3-4 дні, і потім вирушаємо на матчі. Водночас, у команді все відбувається інакше. Однак, я і хлопці готові до такої специфіки. Намагаємося виконувати настанови тренерів і в Юнацькій Екстра-лізі, і у збірній. Збірна складається з технічних виконавців. У збірній є досить серйозна конкуренція, що зобов’язує працювати ще більш наполегливо.

– Цьогоріч було збільшено віковий ценз в Юнацькій Екстра-лізі з 16 до 17 років. Розкажи, наскільки цей додатковий рік допоможе гравцям підготуватися до переходу на наступний рівень завдяки поєднанню поєдинків чемпіонату та матчів на міжнародному рівні?
– У збірній вже є декілька хлопців, які пройшли цей шлях, і тепер грають у Першій лізі. Для інших – це чудовий досвід. Будемо працювати та прогресувати.

– Як налаштовуєтеся на другий матч проти юнацької збірної Португалії?
– На передмачевому занятті ми проаналізуємо перший матч і розберемо помилки, яких ми припустилися у ньому. Звичайно, ми налаштовані лише на безкомпромісну боротьбу та переможний результат.Материалы по теме:

Поиск по сайту

Футзал Одессы в соцсетях

facebookfacebook

ФК «Эпицентр К Авангард» в Википедии

wikipedia

Наша почта

mail futsal odessa ua

Кубок Одесской области 2020

Чемпионат Одессы.2019-2020

Команда И О
1 Чёрн. море 12 30
2 LEX 12 27
3 ПСВ 12 25
4 Hermes 12 23
5 Пальмира 12 11
6 The Bar 12 7
7 Спартак 12 0

Чемпионат Одессы. 1 лига

Чемпионат Одессы. 2 лига

Реклама

taxi new 2015 10

 

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама:

  

© 2012  «Футзал Одессы»
Новости одесского мини-футбола

При использовании материалов
гиперссылка на сайт www.futsal.odessa.ua обязательна
Site made by eu4ria