Футзал в Одессе. Итоги года

ooaf w547Одесская областная ассоциация футзала подвела итоги 2020 года.

В 2020 році Одеська обласна асоціація футзалу при підтримці ООФА провела декілька змагань серед аматорських, ветеранських а також юнацьких команд.

Насиченим на події став березень, коли визначався чемпіон міста. Переможцем першого етапу стала титулована ветеранська команда «Чорне море» (тренер – Геннадій Мирошниченко), але у плей-фф до фіналу вийшли колективи «LEX» та «ПСВ». У вирішальному поєдинку сильнішим був «LEX» (тренер – Сергій Таранчук), який переміг з рахунком 3:2.

У кінці липня став відомим володар Кубку області. Дуже напружений турнір завершився «золотим» матчем, у якому команда КП ОГЕТ (тренер – Олексій Моторний) переграла колектив «Hermes» – 2:1.

На початку серпня до Одеси з’їхалися найкращі футзальні команди, які сперечалися за традиційний Кубок заслуженого тренера України Валерія Водяна. Володарем трофея прогнозовано став чемпіон країни, херсонський «Продексім», а серед одеських команд відзначимо «Hermes» (тренер – Ігор Чурсін), що посів почесне третє місце серед шістки учасників.

Також вже традиційно влітку Одеса приймала Всеукраїнський турнір «Odessa Open Cup». Переможцем змагань стала команда «Володимир» (Тиврів, Вінницька область), в складі якої грало кілка відомих одеських футзалістів.

Кожен рік Одеса збирає й ветеранські колективи: за участі асоціації в нашому місті традиційно проходять баталії фінальної частини флагманського віку ветеранів. Колективи віком «40+» мають в своїх складах достатньо заслужених майстрів спорту та майстрів спорту міжнародного класу, а сильнішою серед ветеранів, доречі, вже з десяток років виступає одеська команда «Чорне море».

Одеська обласна асоціація футзалу провела ряд обласних змагань серед юнаків так дівчат. У лютому Одеса приймала фінальну частину чемпіонату України U-13. Під патронатом асоціації пройшов масштабний чемпіонат області у різних вікових категоріях. Нагородження кращих відбулося у Музеї футболу, зібравши сотні щасливих юнаків.

У жовтні стартував розіграш нового чемпіонату Одеси – на старт вийшли 18 команд. Фаворитами, як завжди, виступають «Чорне море» та «ПСВ», але потужну конкуренцію лідерам склали «Пальмира» та «Жемчужина».