Воскресенье, 17 Января

Видеообзоры первых полуфинальных матчей первой лиги первенства Украины

607eb795e3310b70020a735f8ecfc54a«ХИТ» и «Эпицентр К3» одержали уверенные победы.

Спортлідер-2 (Хмельницький) 0:4 ХІТ (Київ)

Неділя, 19.04.2015, 14.00. м. Хмельницький, СК УМВС. Результати матчів регулярного чемпіонату 4:5 та 2:3

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Олена Хомич (Волинь)

Спостерігач арбітражу: Олександр Король (Донецьк)

Голи: не було - Зборовський (4, 7), А. Борсук (28), І. Борсук (36)

Попередження: Мартинюк (15), Кучір (8) - Шувалов (9)

Відео - МФК "Спортлідер+"

Фактично, долю матчу вирішила краща реалізація моментів. На початку зустрічі захист господарів двічі не встежив за Олегом Зборовським, який є знаним майстром гри у карному майданчику суперників. Олег своїх шансів не змарнував, натомість усі атаки "Спортлідера-2" захлинались у щільній обороні гостей, а коли оборона давала збої - страхував Коваленко. Другий тайм активніше провели господарі - рахунок зобов"язував. Та "ХІТ" зіграв від рахунку і завдяки старанням братів Борсуків оформив комфортну перевагу перед матчем-відповіддю.

ІнБев-Полісся-НПУ (Житомир) 3:8 Епіцентр К3 (Київ)

Неділя, 19.04.2015, 14.00. м. Житомир, СК Динамо. Результати матчів регулярного чемпіонату 1:1 та 3:3

Арбітри: Антон Ноєв (Нікополь), Сергій Черноусов (Херсон)

Спостерігач арбітражу: Олег Коваленко (Донецьк)

Голи: Ткачук (3, 32), Литвиновський (4) - Шуст (11, 30), Романовський (20), Філатов (29), Деміденко (31, 34), Бабич (35, 38)

Попередження: Білик (19), Литвиновський (29) - Філатов (19), Шуст (28), Нестерук (32)

Вилучення: Литвиновський (33) - Шуст (32)

Відео - "Житомир спортивний"

Досить складну (не зважаючи на рахунок) гру спостерігали у Житомирі. Прогнозувалось, що команди, які знають одна одну, як ніхто інший, не будуть поступатись у боротьбі. Але таких пристрастей на майданчику не міг передбачити ніхто. Господарі досить швидко повели в рахунку 2:0, гості змогли оговтатись лише під кінець першого тайму. Натомість на другу половину на майданчик вийшов зовсім інший "Епіцентр К3". Не знаємо, що говорив Олег Шайтанов у роздягальні, але команда змогла лише за тайм забезпечити собі досить комфортну перевагу перед матчем у Києві. Щодо емоцій, то їхнім показником можуть слугувати: шість попереджень, три вилучення, два нереалізовані десятиметрові штрафні удари та один реалізований пенальті. Ось таке протистояння, останнє слово у якому ще не сказано...