Вопрос членства организаций одесского футзала рассматривался на Исполкоме АФУ

Печать PDF

afu 2017 06В Киеве был принят ряд важных решений.

21 червня на НСК «Олімпійський» відбувся Виконком Асоціації футзалу України, який розглянув низку поточних питань, пов’язаних з завершенням змагального сезону 2016/2017 р. р. В роботі Виконавчого комітету прийняли участь 15 з 17-ти членів Виконкому та кілька запрошених осіб.

На порядку денному стояли такі питання:

1. Про затвердження підсумків змагального сезону 2016/2017 р. р.
2. Про тренерський штаб національних збірних з футзалу.
3. Про регламентні документи на змагальний сезон 2017/2018 р. р.
4. Про членство в Асоціації футзалу України
5. Про затвердження персональних складів Комітетів АФУ та положень про них
6. Про порядок створення футзальних навчальних центрів.
7. Різне.

Причини необхідності розгляду четвертого питання порядку денного озвучив виконавчий директор АФУ Володимир Гримайло. 30 липня 2016 року Федерація футболу Одеської області виключила зі свого складу Асоціацію міні-футболу Одеської області через численні порушення статутних та регламентних норм обласної федерації футболу. Крім того, Асоціація міні-футболу Одеської області не виконувала цілий ряд рішень, прийнятих Конференціями та Виконкомом АФУ, які були обов’язковими для виконання всіма членами АФУ. Разом з тим, в Одесі була створена нова організація – Асоціація футзалу Одеської області, яка 26 січня 2017 року була прийнята до складу членів Федерації футболу Одеської області.

У відповідності до вимог Статуту АФУ її членом може бути організація, яка набуває повноважень з розвитку футзалу в регіоні від місцевої Федерації футболу. Вищий керівний орган Асоціації футзалу Одеської області прийняв рішення про своє бажання вступити до АФУ, і надав повний пакет відповідних документів. Очолює Асоціацію футзалу Одеської області Ігор Михайлович Калінін, який ще з 2006 року з одеськими клубами приймав участь у змаганнях Вищої та Першої ліг. Минулого року за активного сприяння Ігоря Калініна та його команди однодумців в Одесі з великим успіхом пройшов відбірковий матч чемпіонату світу Україна – Словаччина. Окрім того, у нинішнього складу Асоціації футзалу Одеської області є чіткий план розвитку футзалу в регіоні та щире бажання працювати в одній команді з АФУ.

Згідно Статуту АФУ остаточне рішення з питань виключення та прийняття нових членів здійснює Конференція АФУ, тому рішенням Виконкому Громадська організація «Асоціація міні-футболу Одеської області» була тимчасово виключена з членів АФУ. Громадська організація «Асоціація футзалу Одеської області» тимчасово, до проведення чергової Конференції АФУ, прийнята до складу членів Асоціації футзалу України. Також своїм рішенням Виконком АФУ рекомендував черговій Конференції АФУ виключити зі складу членів АФУ ГО «Асоціація міні-футболу Одеської області», та прийняти до складу членів АФУ ГО «Асоціація футзалу Одеської області».

Источник: АФУМатериалы по теме:

Поиск по сайту

Футзал Одессы в соцсетях

facebookfacebook

ФК «Эпицентр К Авангард» в Википедии

wikipedia

Наша почта

mail futsal odessa ua

Кубок Одесской области 2020

Чемпионат Одессы.2019-2020

Команда И О
1 Чёрн. море 12 30
2 LEX 12 27
3 ПСВ 12 25
4 Hermes 12 23
5 Пальмира 12 11
6 The Bar 12 7
7 Спартак 12 0

Чемпионат Одессы. 1 лига

Чемпионат Одессы. 2 лига

Реклама

taxi new 2015 10

 

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240 

Реклама:

  

© 2012  «Футзал Одессы»
Новости одесского мини-футбола

При использовании материалов
гиперссылка на сайт www.futsal.odessa.ua обязательна
Site made by eu4ria