Воскресенье, 22 Апреля
Четверг, 26 Апреля
Чемпионат Украины. 1 лига. 17-18. Финал
Суббота, 28 Апреля

Чемпионат мира 2016. День 1. Португалия выгрызает ничью на последней секунде матча

world cup 2016 day1Этой ночью в Колумбии стартовал чемпионат мира по футзалу.

І перший ігровий день одразу приніс несподіваний результат. Правда, до нього ми ще дійдемо. А поки – розповімо по порядку, як пройшла стартова ніч на «мундіалі».

Програму чемпіонату світу відкривав матч групи «В» між збірними Куби та Єгипту. І у першому ж поєдинку «мундіалю» був зафіксований розгром. По ходу першого тайму єгиптяни вже вели 4:0. Щоправда, у другій 20-хвилинці «фараони» все-таки пробустили один гол від кубинця Марреро, але він фактично нічого не змінив. Підсумковий результат – 7:1 на користь Єгипту.

Куба – Єгипет – 1:7
Голи:
Марреро (32) – Елашвал (2), Еїд (8, 31, 33), Мізо (11), Хомос (18), Надер (23)
Попередження: Суарес (6), Ернандес (16), Бакеро (21)

Далі за програмою на нас чекали два поєдинки, які проходили паралельно. В одному з них збірна Узбекістану грала з Панамою. Це був матч між потенційними претендентами на третю сходинку у групі «А», тому перемога для кожної з команд була важливою. В результаті три очки здобули панамці. По ходу гри вони вели 3:0, але гравець збірної Узбекистану Аноров зміг відквитати один м’яч. Але оскільки це була 39-та хвилина, то на більше узбекистанців просто не вистачило.

Узбекистан – Панама – 1:3
Голи:
Аноров (39) – Кастрельйон (16), Де Леон (30), Мена (36)
Попередження: Ісралієв (33), Аноров (34) – Браун (19), Рівас (31)

Збірна Росії, яка традиційно є одним з фаворитів «мундіалю», мала серйозні проблеми з Таїландом. Про що казати, якщо під час зустрічі на табло світилися дві трійки? Звісно, нічия була би сенсаційним результатом. І якби азіатська збірна мала більше фарту, то вона би цілком реально відібрала очки у віце-чемпіонів Європи. Але підопічні Сергія Скоровича все-таки змогли здобути перемогу. Проте, якщо росіяни мали проблеми з Таїландом, то це означає одне: на цьому чемпіонаті світу Едеру Лімі та компанії буде ой як нелегко.

Таїланд – Росія – 4:6
Голи:
Туанкланг (19), Сорнвічіан (22), Чемчароен (22), Чудеч (34) – Давидов (12), Едер Ліма (16, 26), Мадялан (18 – автогол), Ніязов (25), Шаяхметов (26 – з 6-метрового)
Попередження: Тайджаорен (26) – Робіньйо (34)

А от останній матч ігрового дня подарував дійсно багато емоцій. Все почалося з того, що вже на 29-й секунді поєдинку лідер збірної Колумбії Ангеллот відкрив рахунок у матчі з Португалією. Звісно, господарі чемпіонату світу, яких підтримували 17000 глядачів, намагались і втримати цей результат, і розвинути свій успіх. Але подвоїти свою перевагу колумбійцям не вдавалося. Зате вони довго стримували атаки португальців на чолі з Рікардіньйо та Кардиналом. Але розв’язка сталася на останніх секундах гри. Коли колумбійці вже святкували перемогу, португальцям вдалася класна атака, яку завершив Кардинал. Новачок «Ель-Посо» прийняв м’яч на «стовпа», розвернувся та пробив – 1:1. Грати залишалось 0,4 секунди. Вочевидь, колумбійці «заразилися» синдромом останньої секунди від збірної України…

Колумбія – Португалія – 1:1
Голи:
Ангелотт (1) – Кардинал (40)
Попередження: Каро (14), Сьєрра (25), Ортіс (26)

Сьогодні вночі ми з нетерпінням будемо чекати на стартовий поєдинок збірної України, яка зіграє з чинними чемпіонами світу – збірною Бразилії. Але, окрім нашого поєдинку, звісно, будуть інші цікаві поєдинки. Тому, пропонуємо Вашій увазі повну програму сьогоднішнього ігрового дня.