Суббота, 25 Ноября
Чемпионат Одессы. 2017-2018
Воскресенье, 26 Ноября

Чемпионат мира 2016. День 2. Обзор матчей

Розпочався цей ігровий день з поєдинку між суперниками збірної України по групі «D» - збірними Австралії та Мозамбіку. У першому таймі більш досвідчені австралійці фактично декласували гравців з Мозамбіку, для яких, нагадаємо, це був дебют на чемпіонаті світу. Але у другій 20-хвилинці все у цьому поєдинку пішло шкереберть. Мозамбікці стали грати, не дивлячись на результат, і це принесло свої плоди. Спочатку їм вдалося забити один гол, після чого співвітчизники легендарного Ейсебіо додали у швидкості. Скоро вони скоротили рахунок до мінімуму після гри з п’ятим. Але зрівняти рахунок їм не вдалося. Проте, збірна Мозамбіку своєю грою у другому таймі склала дуже гарне враження, і тренерському штабу збірної України треба це взяти на озброєння, оскільки наступний матч наші хлопці гратимуть саме проти Мозамбіку.

Мозамбік – Австралія – 2:3
Голи:
Кало (32), Діно (35) – Баррієнтос (11), Купер (18), Джовеналі (19)
Попередження: Кало (24) – Сіто (29)

Група «С» стартувала матчем між В’єтнамом та Гватемалою. Тут, скоріше за все, вирішувалась доля третього місця, оскільки навряд чи Парагвай та Італія опустяться так низько. А от що стосується нинішніх суперників, то збірна В’єтнаму, завдяки перемозі над Гватемалою, значно збільшила свої шанси на третє місце. Хоча перемогли в’єтнамці не без проблем. Спочатку їм допоміг «гол у роздягальню», потім вони за рахунку 1:1 змогли двічі протягом 29-ї хвилини зустрічі вразити ворота Меріди. Однак, гватемальці не здалися без бою, і дуже швидко зробили рахунок мінімальним. Проте, всі надії збірної Гватемали на хороший результат поховав Тран Ван Ву, реалізувавший пенальті на останній хвилині зустрічі.

В'єтнам – Гватемала – 4:2
Голи:
Нгуйєн Мін Трі (20, 29, 29), Тран Ван Ву (40 – з 6-метрового) – В. Руїз (24), П. Руїз (31)
Попередження: Ву Ксян Ду (19) – Сандовал (15)

Поєдинок між фаворитами групи «С» вважався центральним, і він повністю виправдав сподівання. Більше того – парагвайці могли здобути позитивний для себе результат за підсумками матчу. Після першого тайму підопічні Карлоса Чілаверта вигравали з рахунком 2:1 – дублем відзначився Хуан Салас. Однак, італійцям вдалося залишити дебют другої 20-хвилинки за собою, і це вилилося в голи Романо та Вампети. Але ключовий епізод стався на 31-й хвилині, коли другу жовту картку (а з нею – і червону) отримав Габріель Айяла. Підопічним Роберто Менікеллі вдалось відносно швидко реалізувати більшість – гол на рахунку Мерліма. Цей гол, як виявилось пізніше, і приніс перемогу «Скуадрі адзуррі».

Парагвай – Італія – 2:4
Голи:
Х. Салас (8, 19) – Габріель Ліма (16), Романо (23), Вампета (25), Мерлім (32)
Попередження: Вільяльба (14), Г. Айяла (24), Х. Салас (27), А. Салас (39) – Джассон (29)
Вилучення: Г. Айяла (31 – повторне попередження)

Сьогодні вночі відбудуться ще чотири поєдинки першого туру групового раунду чемпіонату світу з футзалу. Цього разу – у групах «Е» та «F».