Воскресенье, 22 Апреля

Чемпионат мира 2016. День 4. Обзор матчей

fifa world cup 2016Стартовал второй тур группового этапа.

І цей ігровий день (а точніше – ігрова ніч, якщо перевести на київський час) приніс нам дуже цікаві результати.

Стартував цей ігровий день з поєдинку, якому судилося стати поки що найрезультативнішим. Більше того – у поєдинку між Португалією та Панамою було зафіксовано ще кілька рекордів нинішнього чемпіонату світу. По перше – найшвидший гол, який забив Рікардіньйо на 12-й секунді матчу. Але він не став одноосібним рекордсменом, оскільки у паралельному матчі між Росією та Єгиптом так само на 12-й секунді свій швидкий гол забив Данило Давидов. Однак, це не єдиний рекорд цього «мундіалю», який оформив зірковий «Малюк». На рахунку Рікардіньйо в цьому матчі аж шість забитих м’ячів у поєдинку проти Панами. І все це відбулося у грі, яка завершилася з рахунком 9:0 на користь піренейців.

Панама – Португалія – 0:9
Голи:
Рікардіньйо (1, 8, 11, 17 – з 10-метрового, 17 – з 10-метрового, 22), Кардинал (5, 10), Мігель (18)
Попередження: Мена (11), Х. Перес (13), Де Леон (17), К. Перес (17) – Бруно Коельо (13), Мігель (29)
На 20-й хвилині Х. Перес (Панама) не реалізував 10-метровий

Паралельно з матчем між Португалією та Панамою проходив матч, у якому зустрічались Росія та Єгипет. Збірна Росії розпочала цей матч дуже жваво. Вже на 12-й секунді Давидов відкрив рахунок, а на 6-й хвилині на табло «Колізео Іван де Бодеут» горіли цифри 3:0 на користь підопічних Сергія Скоровича. У подальшому перевага віце-чемпіонів Європи тільки зростала в плані володіння м'ячів та кількості ударів. Перша 20-хвилинка закінчилася з рахунком 4:0. А у другій половині зустрічі мети досягли ще два удари футзалістів російської збірної. Єгиптяни все-таки змогли підсолодити гірку пігулку поразки одним голом від Мізо. І це була єдина радість для представників африканського континенту. 6:1 – перемога збірної Росії, яка фактично виводить її до 1/8 фіналу.

Єгипет – Росія – 1:6
Голи:
Мізо (36) - Давидов (1), Едер Ліма (2, 21), Ромуло (6, 31), Ніязов (18)
Попередження: Замтарадзе (20), Чишкала (21), Робіньйо (38)

Господарі чемпіонату світу, колумбійці, після тієї гольової феєрії, яку влаштували португальці, мали собі за мету перемогти збірну Узбекистану з будь-яким рахунком. Але вони наткнулися на шалений опір віце-чемпіонів Азії. Мало того, що узбекські футзалісти по ходу першого тайму вели 2:0, чим доводили колумбійських вболівальників до істерики, так ще і воротар збірної Узбекистану Рустам Умаров піймав шалений кураж і тягнув усе, що летіло у ствір його воріт. Однак, останнє слово у першому таймі залишилось за колумбійцями – Абріль відквитав один м’яч. А це означало, що другий тайм буде дуже нервовим. Так воно і вийшло. Колумбійці після відновлення гри пішли вперед великими силами, але пробити Умарова їм не вдавалось. Натомість, гол Єлібаєва, після якого рахунок став 3:1 на користь Узбекистану, здавалось, поставив Колумбію на коліна. Але господарі турніру все-таки знайшли в собі сили врятувати гру. Капітан збірної Колумбії Ангеллот Каро забив два м’ячі на останніх хвилинах, коли його команда грала з п’ятим польовим. До того ж, свій другий гол Каро забив за 13 секунд до кінця поєдинку. Звісно, колумбійці захотіли вирвати перемогу, але це завдання було вже нездійсненим.

Колумбія – Узбекистан – 3:3
Голи:
Абріль (18), Каро (37, 40) - Аноров (6), Ірсалієв (15), Єлібаєв (28)
Попередження: Дюке (21), Ортіс (26), Абріль (26)

Матч між збірними Таїланду та Куби став справжнім трилером. По ходу першого тайму кубинці сенсаційно вигравали з рахунком 3:0. Але потім тайці наче «прокинулись» і стали поступово наздоганяти своїх опонентів. Але за підсумками першої половини зустрічі Куба все-таки залишила перемогу за собою – 4:3. Однак, у другому таймі збірна Таїланду все-таки змогла схилити шальки терезів на свою користь. Вагоме слово сказав один з лідерів азіатської збірної Туанкланг, чий хет-трик допоміг тайській команді все-таки здобути звитягу та зберегти шанси на вихід з групи «В».

Таїланд – Куба – 8:5
Голи:
Тайджаорен (14), Сорнвічіан (15, 24), Туанкланг (20 – з 10-метрового, 33, 40), Чудеч (26), Вонгкаео (28) - Домінгес (6, 25), Бакеро (8), Марреро (13), Маріно (19)
Попередження: Сіттірой (34) – Домінгес (13), Фіалло (17), Сокаррас (20), Кастільйо (31)
На 19-й хвилині Сокаррас (Куба) не реалізував 10-метровий

У ніч з 14 на 15 вересня всі ми будемо чекати на хороші новини з Букараманги, де збірна України о 04.00 за київським часом гратиме проти збірної Мозамбіку. Але, окрім поєдинку за участю нашої збірної, відбудуться ще три матчі. Тому, пропонуємо Вашій увазі повний розклад ігор п’ятого дня «мундіалю».