Турнирная таблица: Кубок Одессы. 2016-2017
# | Команда | Форма | І | В | Н | П | М'ячі | +/- | Очки | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | МКВ | 10 | 9 | 1 | 0 | 50:15 | 35 | 28 | |||
2 | (2) | Черное Море | 10 | 8 | 0 | 2 | 53:30 | 23 | 24 | |||
3 | (3) | Эпицентр К Таирова | 10 | 6 | 1 | 3 | 49:25 | 24 | 19 | |||
4 | (4) | Галеон | 10 | 6 | 0 | 4 | 44:35 | 9 | 18 | |||
5 | (5) | ПСВ | 10 | 4 | 3 | 3 | 35:25 | 10 | 15 | |||
6 | (6) | Sea Gate | 10 | 4 | 3 | 3 | 27:28 | -1 | 15 | |||
7 | (7) | Blasco Nostalgia | 10 | 4 | 2 | 4 | 40:34 | 6 | 14 | |||
8 | (8) | LEX | 10 | 3 | 0 | 7 | 38:59 | -21 | 9 | |||
9 | (9) | СК Кодыма | 10 | 2 | 2 | 6 | 32:38 | -6 | 8 | |||
10 | (10) | Вулык | 10 | 2 | 2 | 6 | 25:50 | -25 | 8 | |||
11 | (11) | Пальміра | 10 | 0 | 0 | 10 | 14:68 | -54 | 0 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |