Результаты: Первая лига. Чемпионат Одессы 2017/18. Предварительный этап - Группа А | |
Результаты тура [Группа А] - Тур - 7 (23.11.2017 - 26.11.2017) |
Суббота, 14.10.2017 - 7 тур | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
22:00 ч | Сухопутка | Военные сообщения | 3 - 1 | |||
Воскресенье, 15.10.2017 - 7 тур | ||||||
22:00 ч | ВМС | МЧС | 8 - 1 | |||
Пятница, 20.10.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | ВП ГС | НГУ | 6 - 3 | |||
Суббота, 21.10.2017 - 7 тур | ||||||
23:00 ч | НГУ | Сиреневая роща | 2 - 0 | |||
Воскресенье, 22.10.2017 - 7 тур | ||||||
22:00 ч | Военные сообщения | ВМС | 5 - 5 | |||
23:00 ч | Сухопутка | ДПСУ | 3 - 2 | |||
Пятница, 27.10.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | ДПСУ | Сиреневая роща | 2 - 2 | |||
01:30 ч | МЧС | ВП ГС | 1 - 4 | |||
Суббота, 28.10.2017 - 7 тур | ||||||
23:15 ч | Сиреневая роща | МЧС | 3 - 0 | |||
Воскресенье, 29.10.2017 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | ВМС | Сухопутка | 2 - 5 | |||
Пятница, 03.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:45 ч | ВП ГС | Военные сообщения | 8 - 2 | |||
Суббота, 04.11.2017 - 7 тур | ||||||
21:00 ч | ВМС | ДПСУ | 4 - 4 | |||
22:00 ч | МЧС | НГУ | 2 - 7 | |||
Понедельник, 06.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | Военные сообщения | Сиреневая роща | 2 - 7 | |||
Пятница, 10.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:45 ч | Сухопутка | ВП ГС | 2 - 2 | |||
Воскресенье, 12.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | ДПСУ | МЧС | 7 - 3 | |||
01:20 ч | Сиреневая роща | Сухопутка | 4 - 1 | |||
Понедельник, 13.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | НГУ | Военные сообщения | 7 - 3 | |||
Суббота, 18.11.2017 - 7 тур | ||||||
23:00 ч | Сухопутка | НГУ | 9 - 5 | |||
Понедельник, 20.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | Военные сообщения | МЧС | 4 - 2 | |||
Пятница, 24.11.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | Сиреневая роща | ВП ГС | 4 - 4 | |||
Суббота, 25.11.2017 - 7 тур | ||||||
21:30 ч | ДПСУ | Военные сообщения | 8 - 6 | |||
22:20 ч | НГУ | ВМС | 3 - 4 | |||
Понедельник, 27.11.2017 - 7 тур | ||||||
01:00 ч | МЧС | Сухопутка | 1 - 11 | |||
Суббота, 02.12.2017 - 7 тур | ||||||
21:30 ч | ДПСУ | НГУ | 26 - 4 | |||
Пятница, 08.12.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | ВП ГС | ДПСУ | 2 - 2 | |||
01:30 ч | ВМС | Сиреневая роща | 3 - 8 | |||
Пятница, 15.12.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | ВП ГС | ВМС | 1 - 7 | |||
Воскресенье, 17.12.2017 - 7 тур | ||||||
17:45 ч | 3 - 2 | |||||
23:00 ч | 5 - 3 | |||||
19:15 ч | 8 - 3 | |||||
Понедельник, 18.12.2017 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 2 - 0 | |||||
Суббота, 23.12.2017 - 7 тур | ||||||
13:30 ч | 8 - 2 | |||||
Пятница, 19.01.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 0 - 6 | |||||
Воскресенье, 21.01.2018 - 7 тур | ||||||
16:00 ч | 3 - 4 | |||||
18:00 ч | 4 - 2 | |||||
Понедельник, 22.01.2018 - 7 тур | ||||||
01:00 ч | 4 - 4 | |||||
Четверг, 25.01.2018 - 7 тур | ||||||
19:30 ч | 2 - 3 | |||||
Пятница, 26.01.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 2 - 4 | |||||
Суббота, 27.01.2018 - 7 тур | ||||||
15:20 ч | 3 - 7 | |||||
16:00 ч | 3 - 5 | |||||
20:30 ч | 4 - 1 | |||||
Вторник, 30.01.2018 - 7 тур | ||||||
19:30 ч | 8 - 2 | |||||
Среда, 31.01.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 1 - 4 | |||||
Суббота, 03.02.2018 - 7 тур | ||||||
15:30 ч | 5 - 0 | |||||
18:00 ч | 9 - 2 | |||||
22:20 ч | 4 - 2 | |||||
Понедельник, 05.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | 2 - 8 | |||||
Суббота, 10.02.2018 - 7 тур | ||||||
18:00 ч | 4 - 8 | |||||
23:00 ч | 5 - 2 | |||||
Воскресенье, 11.02.2018 - 7 тур | ||||||
16:00 ч | 2 - 3 | |||||
Среда, 14.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 2 - 3 | |||||
Четверг, 15.02.2018 - 7 тур | ||||||
19:30 ч | 0 - 15 | |||||
Суббота, 17.02.2018 - 7 тур | ||||||
16:00 ч | 5 - 2 | |||||
Воскресенье, 18.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | 2 - 10 | |||||
Пятница, 23.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 2 - 3 | |||||
01:30 ч | 3 - 3 | |||||
Воскресенье, 25.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:00 ч | 7 - 4 | |||||
16:00 ч | 6 - 6 | |||||
Среда, 28.02.2018 - 7 тур | ||||||
00:30 ч | 6 - 2 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |