Результаты & Турнирная таблица: Кубок Одесской области 2021
Результаты - Финал (15.06.2021) |
6 Команд(а) не играет: Sea Snipes, ВП ГС, Жемчужина, Пальміра, Черное Море, MFC Gol |
Турнирная таблица
Группа А |
# | Команда | Форма | И | В | Н | П | Мячи | +/- | Очки | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Пальміра | 3 | 2 | 1 | 0 | 15:6 | 9 | 7 | |||
2 | (2) | Черное Море | 3 | 2 | 0 | 1 | 14:13 | 1 | 6 | |||
3 | (3) | ВП ГС | 3 | 1 | 1 | 1 | 16:10 | 6 | 4 | |||
4 | (4) | MFC Gol | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:22 | -16 | 0 |
Группа Б |
# | Команда | Форма | И | В | Н | П | Мячи | +/- | Очки | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | (1) | Geek Parts | 4 | 2 | 2 | 0 | 12:4 | 8 | 8 | |||
2 | (2) | ПСВ | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:8 | 0 | 5 | |||
3 | (3) | Sea Snipes | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:11 | -6 | 3 | |||
4 | (4) | Жемчужина | 3 | 0 | 2 | 1 | 8:10 | -2 | 2 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 19 | 46 |
2 | Btex | 19 | 42 |
3 | ТМО | 19 | 40 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 19 | 21 |
6 | Пальмира | 19 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 19 | 5 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 14 | 40 |
2 | Transbulkterminal | 15 | 33 |
3 | BS-PSV (U-17) | 14 | 30 |
4 | СВТ Арена | 15 | 27 |
5 | Efes&Shadows | 15 | 27 |
6 | OlimPik | 14 | 16 |
7 | House | 14 | 13 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 15 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |