Результаты & Турнирная таблица: Чемпіонат Одеської області 2022-2023 серед юнаків U-13
Результаты - Тур 10 (12.03.2023) |
Воскресенье, 12.03.2023 - 10 тур | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 | ДЮФК Гармонія U13 | 0 - 3 | Фаворит U13 | ||||
11:45 | Чорноморськ U13 | 0 - 11 | Черное Море U-13 | ||||
12:30 | Фаворит U13 | 13 - 0 | Чорноморськ U13 |
3 Команд(а) не играет: Черное Море-2 U-13, ДЮФК Вікторія U13, Гармонія-2 U13 |
Турнирная таблица
# | Команда | Форма | И | В | Н | П | М | +/- | О | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | (7) | ДЮФК Вікторія U13 | 12 | 0 | 0 | 12 | 6:101 | -95 | 0 | |||
6 | (6) | Чорноморськ U13 | 12 | 3 | 0 | 9 | 15:104 | -89 | 9 | |||
5 | (5) | Гармонія-2 U13 | 12 | 3 | 0 | 9 | 24:58 | -34 | 9 | |||
4 | (4) | ДЮФК Гармонія U13 | 12 | 6 | 1 | 5 | 67:22 | 45 | 19 | |||
3 | (2) | Черное Море U-13 | 12 | 9 | 0 | 3 | 76:15 | 61 | 27 | |||
2 | (3) | Фаворит U13 | 12 | 10 | 0 | 2 | 69:9 | 60 | 30 | |||
1 | (1) | Черное Море-2 U-13 | 12 | 10 | 1 | 1 | 60:8 | 52 | 31 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |