Соперники: 9 СК | Первая лига. Чемпионат Одессы 2018/19. Квалификация |
Соперники | Матчи | Победа | Ничья | Потражение | Голов | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Касабланка | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 - 10 |
2 | АТО Одесса | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 - 4 |
3 | Сити | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 - 3 |
4 | Хозсуд | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 5 |
5 | Сиреневая роща | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 - 3 |
6 | ВМС | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 - 4 |
7 | Легион | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 - 2 |
8 | Военные сообщения | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 - 2 |
9 | НГУ | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 - 2 |
10 | АСКА | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 |
11 | МЧС | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 |
12 | ФШМ Одесса | 1 | 0 | 1 | 0 | 7 - 7 |
13 | ВП ГС | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 - 7 |
14 | Wine Story | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 3 |
15 | Transship Bulk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 |
16 | Налоговик | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |