Соперники: ВП ГС | Первая лига. Чемпионат Одессы 2019/20. Квалификация |
Соперники | Матчи | Победа | Ничья | Потражение | Голов | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Transship Bulk | 5 | 2 | 0 | 3 | 17 - 20 |
2 | Налоговик | 4 | 4 | 0 | 0 | 28 - 9 |
3 | Сухопутка | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 - 10 |
4 | ВМС | 4 | 1 | 0 | 3 | 14 - 23 |
5 | Черное Море | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 - 20 |
6 | Хозсуд | 3 | 2 | 0 | 1 | 18 - 14 |
7 | Касабланка | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 - 17 |
8 | Сиреневая роща | 3 | 2 | 1 | 0 | 15 - 8 |
9 | Жемчужина | 3 | 2 | 0 | 1 | 10 - 6 |
10 | ФШМ Одесса | 3 | 0 | 0 | 3 | 11 - 21 |
11 | ПСВ | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 - 12 |
12 | Сити | 2 | 2 | 0 | 0 | 17 - 9 |
13 | Кристалл | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 - 11 |
14 | Wine Story | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 - 6 |
15 | Эддон | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 8 |
16 | Sea Snipes | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 5 |
17 | ДПСУ | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 4 |
18 | Fimak | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 - 7 |
19 | Sea Gate | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 - 2 |
20 | Пальміра | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 - 13 |
21 | YO MOYO | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 - 11 |
22 | Ураган | 1 | 1 | 0 | 0 | 17 - 4 |
23 | АТО Одесса | 1 | 1 | 0 | 0 | 13 - 4 |
24 | MFC Gol | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 - 1 |
25 | Fiesta | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 - 0 |
26 | Военные сообщения | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 - 2 |
27 | Фрегат | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 - 7 |
28 | 9 СК | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 4 |
29 | Динамо Кодыма | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 1 |
30 | Кристалл-ветераны | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 2 |
31 | НГУ | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 3 |
32 | Green Vision | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 2 |
33 | Баальбек | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 3 |
34 | Инваспорт | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 4 |
35 | ОДУВС | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 0 |
36 | Феникс - The Dmytruk | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 - 4 |
37 | МЧС | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 - 1 |
38 | Адвокаты | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 0 |
39 | Люстдорф | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 - 2 |
40 | ФК Дмитрук | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 - 0 |
41 | Феерия | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 - 7 |
42 | Zodiac | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 5 |
43 | Арсенал | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 8 |
44 | Банк Пивденный | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 4 |
45 | КП ОГЭТ | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 4 |
46 | Geek Parts | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 8 |
47 | Sea Gate-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 |
48 | Спарта | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
49 | ТГО | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |