Соперники: Transship Bulk | Вторая лига. Чемпионат Одессы 2019/20 |
Соперники | Матчи | Победа | Ничья | Потражение | Голов | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ФШМ Одесса | 6 | 1 | 1 | 4 | 17 - 20 |
2 | Хозсуд | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 - 20 |
3 | ВП ГС | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 - 17 |
4 | Касабланка | 4 | 3 | 1 | 0 | 15 - 9 |
5 | Налоговик | 4 | 2 | 0 | 2 | 16 - 12 |
6 | Эддон | 4 | 0 | 1 | 3 | 13 - 26 |
7 | ВМС | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 - 22 |
8 | Динамо | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 - 0 |
9 | Quantum | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 6 |
10 | Марлоу Навигейшн | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 - 6 |
11 | Wine Story | 2 | 1 | 1 | 0 | 6 - 2 |
12 | Новая линия | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 - 9 |
13 | Сиреневая роща | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 - 12 |
14 | Шустов | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 - 11 |
15 | ЦСКА | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 - 8 |
16 | Люстдорф | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 - 6 |
17 | Легион | 1 | 1 | 0 | 0 | 18 - 0 |
18 | Сити | 1 | 1 | 0 | 0 | 9 - 4 |
19 | АТО Одесса | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 - 1 |
20 | Адвокаты | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 3 |
21 | Фрегат | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 - 3 |
22 | АСКА | 1 | 1 | 0 | 0 | 6 - 1 |
23 | Сухопутка | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 - 0 |
24 | Geek Parts | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 - 16 |
25 | YO MOYO | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 - 9 |
26 | Банк Пивденный | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 - 6 |
27 | Арсенал | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 - 10 |
28 | ДПСУ | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 - 3 |
29 | 9 СК | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 - 2 |
30 | Sea Gate-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 5 |
31 | Глория | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 3 |
32 | МКВ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 - 10 |
33 | Кристалл-ветераны | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 4 |
34 | Спарта | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 - 3 |
35 | Кристалл | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 9 |
36 | Эпицентр К Авангард (Одесса) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 - 9 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |