Состав: Blasco Nostalgia | Чемпионат Одессы. 2017-18 |
Вратарь | Д.р.: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дмитрий Васильев | 14 ноября 1990 (33) | 8 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Артур Симоньянц | 14 февраля 1982 (42) | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Всего | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||
Полевой игрок | Д.р.: | ||||||||
Магомедрасул Муртузалієв | 28 февраля 1994 (30) | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
Сергей Брухно | 27 января 1997 (27) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Евгений Горбач | 17 декабря 1992 (31) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Алексей Данилюк | 28 сентября 1989 (34) | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
Станислав Диордиев | 22 декабря 1988 (35) | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Юрий Казанджий | 11 февраля 1993 (31) | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||
Андрей Коваленко | 04 февраля 1978 (46) | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||
Евгений Логинов | 25 октября 1982 (41) | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Шахін Мустафаєв | 10 апреля 1993 (30) | 8 | 5 | 0 | 1 | 0 | |||
Дмитрий Петраш | 26 мая 1994 (29) | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
Руслан Спынзурат | 29 сентября 1992 (31) | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||
Евгений Стадник | 03 октября 1987 (36) | 7 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||
Всего | 21 | 0 | 6 | 0 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |