Состав: ВП ГС | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Вратарь | Д.р.: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Артем Бебек | 31 декабря 1899 (124) | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
Леонид Василенко | 31 декабря 1899 (124) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Виталий Зеленчук | 17 октября 1993 (30) | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||
Всего | 0 | 0 | 1 | 1 | |||||
Полевой игрок | Д.р.: | ||||||||
Дмитро Бабілов | 26 февраля 2003 (21) | 8 | 28 | 0 | 1 | 0 | |||
Виталий Бобошко | 07 апреля 2003 (20) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Сергей Гаманенко | 15 января 1983 (41) | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | |||
Роман Коваленко | 31 декабря 1899 (124) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Владимир Криворучко | 31 декабря 1899 (124) | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Евгений Лебединский | 26 апреля 1973 (50) | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Даниил Лунев | 31 декабря 1899 (124) | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||
Тимур Мазитов | 31 декабря 1899 (124) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Роман Мамчич | 07 августа 1996 (27) | 7 | 9 | 0 | 2 | 0 | |||
Вячеслав Пороша | 18 июня 1998 (25) | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Виталий Продун | 31 декабря 1899 (124) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Александр Ременюк | 20 февраля 2003 (21) | 4 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||
Игорь Свентицкий | 01 мая 1980 (43) | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Евгений Свиридов | 18 августа 1992 (31) | 8 | 17 | 1 | 2 | 0 | |||
Алексей Соколов | 31 декабря 1899 (124) | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||
Дмитрий Черно | 24 июля 1999 (24) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Всего | 77 | 1 | 7 | 0 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |