Состав: Ураган | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Вратарь | Д.р.: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Виталий Марчук | 30 июня 1987 (36) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Ян Салогуб | 29 ноября 1991 (32) | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Всего | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
Полевой игрок | Д.р.: | ||||||||
Денис Галич | 31 мая 1988 (35) | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
Дмитрий Дацюк | 20 марта 1996 (28) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Игорь Дужик | 15 февраля 1995 (29) | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||
Сергей Зайцев | 19 ноября 1994 (29) | 6 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||
Дмитрий Килинчук | 25 мая 1995 (28) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Константин Кириченко | 31 января 1997 (27) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Владислав Майструк | 08 марта 1999 (25) | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Александр Муравицкий | 17 октября 1993 (30) | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||
Владислав Ніжник | 04 марта 1993 (31) | 4 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||
Максим Налбантов | 02 мая 1995 (28) | 6 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||
Ярослав Невский | 04 февраля 1998 (26) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Виктор Пастушенко | 24 августа 1997 (26) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Илья Полищук | 06 марта 1996 (28) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Егор Соломаха | 05 марта 1997 (27) | 6 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
Юрий Топальский | 15 апреля 1993 (30) | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Богдан Цимбалист | 30 июня 1997 (26) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Всего | 34 | 0 | 1 | 0 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |