Состав: Черное Море | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Вратарь | Д.р.: | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Константин Стародубовский | 29 ноября 1978 (45) | 10 | 8 | 0 | 1 | 0 | |||
Всего | 8 | 0 | 1 | 0 | |||||
Полевой игрок | Д.р.: | ||||||||
Володимир Возний | 26 мая 1974 (49) | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Олександр Вікт. Гірка | 04 ноября 1974 (49) | 8 | 10 | 0 | 0 | 0 | |||
Александр Ал. Гирка | 18 марта 1995 (29) | 6 | 12 | 0 | 1 | 0 | |||
Дмитро Загородній | 12 сентября 1980 (43) | 8 | 11 | 0 | 0 | 0 | |||
Юрий Загорулькин | 10 января 1974 (50) | 7 | 6 | 0 | 0 | 0 | |||
Роман Кушнір | 05 декабря 1978 (45) | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | |||
Станислав Лобан | 15 февраля 1977 (47) | 10 | 4 | 0 | 2 | 0 | |||
Евгений Логинов | 25 октября 1982 (41) | 9 | 11 | 0 | 0 | 0 | |||
Олег Мірошнік | 21 декабря 1977 (46) | 10 | 16 | 0 | 0 | 0 | |||
Раміз Мансуров | 20 октября 1973 (50) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Максим Павленко | 15 сентября 1975 (48) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||
Федір Пилипів | 08 февраля 1978 (46) | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | |||
Євген Побережний | 20 декабря 1981 (42) | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | |||
Александр Тонков | 26 февраля 1985 (39) | 9 | 11 | 0 | 3 | 0 | |||
Сергей Торшин | 01 сентября 1971 (52) | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | |||
Владимир Щербаков | 20 апреля 1985 (38) | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | |||
Виталій Ятло | 24 сентября 1971 (52) | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
Всего | 105 | 0 | 7 | 0 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |