Состав: Sea Snipes | Чемпионат Одесской области 2021/22 |
Вратарь | Д.р.: | ||||
---|---|---|---|---|---|
Алексей Волобуев | 07 ноября 1987 (36) | 0 | |||
Валентин Шушпанов | 05 февраля 1989 (35) | 0 | |||
Всего | |||||
Полевой игрок | Д.р.: | ||||
Сергей Белоскурский | 27 декабря 1974 (49) | 0 | |||
Николай Бойко | 03 января 1997 (27) | 0 | |||
Даниил Борисенок | 10 мая 2002 (21) | 0 | |||
Артем Бурдюгов | 27 июня 1997 (26) | 0 | |||
Анатолий Варвонец | 14 марта 1996 (28) | 0 | |||
Денис Васюченко | 02 февраля 1994 (30) | 0 | |||
Алексей Галузинский | 05 февраля 1992 (32) | 0 | |||
Андрей Додик | 08 сентября 1994 (29) | 0 | |||
Анар Камбаров | 06 сентября 1997 (26) | 0 | |||
Александр Ковалышен | 17 декабря 1985 (38) | 0 | |||
Никита Ладыка | 16 августа 1997 (26) | 0 | |||
Александр Михальчук | 03 мая 1987 (36) | 0 | |||
Богдан Печевистый | 11 июля 1994 (29) | 0 | |||
Андрей Подлазник | 21 октября 1987 (36) | 0 | |||
Филипп Попов | 26 февраля 1991 (33) | 0 | |||
Владислав Свирипа | 07 октября 1992 (31) | 0 | |||
Сергей Татаренко | 14 августа 1994 (29) | 0 | |||
Владислав Цуркан | 02 сентября 2001 (22) | 0 | |||
Анатолий Чернов | 24 июля 1989 (34) | 0 | |||
Владислав Ющенко | 12 апреля 1974 (49) | 0 | |||
Дмитрий Яремчук | 08 мая 1996 (27) | 0 | |||
Всего |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |