Матчи команды: ПСВ | Чемпионат Одессы. 2017-18 |
Тур | Дата | Время | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 тур | 29.10.2017 | 19:15 | ПСВ | 7 - 2 | Sea Gate | |
2 | 2 тур | 05.11.2017 | 20:30 | ПСВ | 10 - 3 | LEX | |
3 | 3 тур | 18.11.2017 | 02:30 | ПСВ | 3 - 3 | Галеон | |
5 | 5 тур | 26.11.2017 | 20:30 | YO MOYO | 3 - 1 | ПСВ | |
6 | 6 тур | 03.12.2017 | 20:30 | СК Кодыма | 4 - 5 | ПСВ | |
7 | 7 тур | 10.12.2017 | 23:00 | Эпицентр К Таирова | 5 - 2 | ПСВ | |
8 | 8 тур | 17.12.2017 | 21:45 | Blasco Nostalgia | 0 - 5 | ПСВ | |
9 | 9 тур | 24.12.2017 | 20:30 | МКВ | 3 - 2 | ПСВ | |
10 | 10 тур | 14.01.2018 | 21:15 | Sea Gate | 0 - 1 | ПСВ | |
11 | 11 тур | 21.01.2018 | 18:00 | LEX | 5 - 7 | ПСВ | |
12 | 12 тур | 28.01.2018 | 20:30 | Галеон | 1 - 1 | ПСВ | |
14 | 14 тур | 11.02.2018 | 20:30 | ПСВ | 7 - 2 | YO MOYO | |
15 | 15 тур | 18.02.2018 | 20:30 | ПСВ | 6 - 0 | СК Кодыма | |
16 | 16 тур | 25.02.2018 | 20:30 | ПСВ | 3 - 1 | Эпицентр К Таирова | |
17 | 17 тур | 01.01.2018 | 08:00 | ПСВ | 5 - 0 | Blasco Nostalgia | |
18 | 18 тур | 11.03.2018 | 21:45 | ПСВ | 2 - 3 | МКВ |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |