Матчи команды: ДПСУ | Первая лига. Чемпионат Одессы 2017/18 - Группа А |
Тур | Дата | Время | Команда хозяев | команда гостей | Результат | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Тур - 1 | 26.01.2018 | 00:30 ч | Люстдорф | - | ДПСУ | 2 - 4 | |||
2 | Тур - 2 | 23.12.2017 | 18:30 ч | ДПСУ | - | ФШМ Одесса | 8 - 5 | |||
3 | Тур - 3 | 25.02.2018 | 00:00 ч | Эддон | - | ДПСУ | 7 - 4 | |||
4 | Тур - 4 | 10.02.2018 | 23:00 ч | ДПСУ | - | Сухопутка | 5 - 2 | |||
5 | Тур - 5 | 03.02.2018 | 22:20 ч | ВП ГС | - | ДПСУ | 4 - 2 | |||
6 | Тур - 6 | 27.01.2018 | 20:30 ч | ДПСУ | - | Сиреневая роща | 4 - 1 | |||
7 | Тур - 7 | 23.02.2018 | 01:30 ч | Transship Bulk | - | ДПСУ | 3 - 3 |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |