Матчи команды: Галеон | Чемпионат Одессы. Премьер-Лига 2018-19 |
Дата | Время | Результат | '; | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
28.10.2018 | 20:30 | Галеон | 0 - 1 | Черное Море | |||
04.11.2018 | 23:30 | Галеон | 7 - 3 | Спарта | |||
11.11.2018 | 19:15 | Галеон | 5 - 2 | Champ | |||
18.11.2018 | 21:45 | ПСВ | 6 - 3 | Галеон | |||
25.11.2018 | 19:15 | Sea Gate | 1 - 6 | Галеон | |||
02.12.2018 | 19:15 | Галеон | 4 - 0 | LEX | |||
09.12.2018 | 19:15 | YO MOYO | 2 - 4 | Галеон | |||
16.12.2018 | 21:45 | Галеон | 1 - 0 | СК Кодыма | |||
13.01.2019 | 21:45 | Черное Море | 3 - 2 | Галеон | |||
20.01.2019 | 20:30 | Спарта | 1 - 4 | Галеон | |||
27.01.2019 | 19:15 | Champ | 2 - 8 | Галеон | |||
03.02.2019 | 23:00 | Галеон | 1 - 3 | ПСВ | |||
10.02.2019 | 19:15 | Галеон | 0 - 4 | Sea Gate | |||
17.02.2019 | 21:15 | LEX | 3 - 6 | Галеон | |||
24.02.2019 | 18:00 | Галеон | 2 - 0 | YO MOYO | |||
03.03.2019 | 21:45 | СК Кодыма | 0 - 6 | Галеон |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |