Матчи команды: Феерия | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Тур | Дата | Время | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | День 1 | 18.10.2020 | 12:20 | Sea Snipes | 9 - 1 | Феерия | |
3 | День 3 | 25.10.2020 | 17:20 | Феерия | 5 - 0 | Ураган | |
9 | День 9 | 05.11.2020 | 19:30 | ВП ГС | 6 - 7 | Феерия | |
10 | День 10 | 08.11.2020 | 16:10 | Феерия | 3 - 6 | ПСВ | |
12 | 5 тур | 15.11.2020 | 15:20 | Феникс - The Dmytruk | 8 - 0 | Феерия | |
13 | 6 тур | 12.01.2021 | 12:00 | Феерия | 3 - 9 | Пальміра | |
14 | 7 тур | 06.12.2020 | 15:20 | Кристалл | 3 - 1 | Феерия | |
15 | 8 тур | 13.12.2020 | 16:30 | Феерия | 4 - 1 | Инваспорт | |
16 | 9 тур | 20.12.2020 | 12:50 | Черное Море | 9 - 3 | Феерия | |
17 | 10 тур | 27.12.2020 | 14:40 | Баальбек | 4 - 2 | Феерия | |
18 | 11 тур | 17.01.2021 | 15:20 | Феерия | 3 - 6 | Fiesta | |
19 | 12 тур | 24.01.2021 | 16:10 | Fimak | 5 - 0 | Феерия | |
20 | 13 тур | 31.01.2021 | 17:00 | Феерия | 5 - 0 | ОДУВС | |
21 | 14 тур | 07.02.2021 | 16:10 | Жемчужина | 7 - 2 | Феерия | |
22 | 15 тур | 14.02.2021 | 13:40 | Феерия | 4 - 4 | Сухопутка | |
23 | 16 тур | 18.02.2021 | 19:30 | Zodiac | 6 - 2 | Феерия | |
24 | 17 тур | 28.02.2021 | 15:40 | Феерия | 0 - 12 | Sea Gate |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |