Матчи команды: Fimak | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Тур | Дата | Время | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | День 1 | 18.10.2020 | 09:50 | Сухопутка | 2 - 5 | Fimak | |
3 | День 3 | 25.10.2020 | 15:40 | Fimak | 0 - 2 | Zodiac | |
7 | День 7 | 01.11.2020 | 15:50 | Sea Gate | 1 - 3 | Fimak | |
10 | День 10 | 08.11.2020 | 17:00 | Fimak | 2 - 5 | Sea Snipes | |
12 | 5 тур | 15.11.2020 | 13:40 | Ураган | 4 - 17 | Fimak | |
13 | 6 тур | 26.11.2020 | 18:40 | Fimak | 5 - 0 | ВП ГС | |
14 | 7 тур | 06.12.2020 | 12:50 | ПСВ | 3 - 2 | Fimak | |
15 | 8 тур | 13.12.2020 | 18:10 | Fimak | 3 - 4 | Феникс - The Dmytruk | |
16 | 9 тур | 20.12.2020 | 12:00 | Пальміра | 2 - 3 | Fimak | |
17 | 10 тур | 27.12.2020 | 12:00 | Fimak | 6 - 6 | Кристалл | |
18 | 11 тур | 17.01.2021 | 14:30 | Инваспорт | 2 - 10 | Fimak | |
19 | 12 тур | 24.01.2021 | 16:10 | Fimak | 5 - 0 | Феерия | |
20 | 13 тур | 31.01.2021 | 14:30 | Баальбек | 2 - 5 | Fimak | |
21 | 14 тур | 07.02.2021 | 15:20 | Fimak | 3 - 7 | Fiesta | |
22 | 15 тур | 14.02.2021 | 14:30 | Черное Море | 7 - 1 | Fimak | |
23 | 16 тур | 21.02.2021 | 17:00 | ОДУВС | 0 - 5 | Fimak | |
24 | 17 тур | 28.02.2021 | 16:30 | Fimak | 0 - 0 | Жемчужина |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |