Матчи команды: Кристалл | Чемпионат Одессы 2020/21 |
Тур | Дата | Время | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | День 5 | 29.10.2020 | 18:30 | Феникс - The Dmytruk | 2 - 4 | Кристалл | |
13 | 6 тур | 29.11.2020 | 15:20 | Инваспорт | 3 - 4 | Кристалл | |
14 | 7 тур | 06.12.2020 | 15:20 | Кристалл | 3 - 1 | Феерия | |
15 | 8 тур | 13.12.2020 | 17:20 | Баальбек | 2 - 4 | Кристалл | |
18 | 11 тур | 17.01.2021 | 17:00 | Кристалл | 5 - 0 | ОДУВС | |
19 | 12 тур | 24.01.2021 | 14:30 | Жемчужина | 1 - 7 | Кристалл | |
20 | 13 тур | 31.01.2021 | 13:40 | Кристалл | 12 - 3 | Сухопутка | |
22 | 15 тур | 14.02.2021 | 15:20 | Кристалл | 1 - 0 | Sea Gate | |
23 | 16 тур | 21.02.2021 | 16:10 | Sea Snipes | 3 - 4 | Кристалл | |
24 | 17 тур | 28.02.2021 | 14:50 | Кристалл | 15 - 5 | Ураган |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |