Матчи команды: Черное Море | Чемпионат Одеської області 2022-23 |
Тур | Дата | Время | Результат | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Тур 1 | 24.10.2022 | 12:00 | Черное Море | 4 - 3 | Tyre Expert | |
2 | Тур 2 | 30.10.2022 | 13:40 | Sea Snipes | 2 - 3 | Черное Море | |
4 | Тур 4 | 13.11.2022 | 14:10 | Черное Море | 4 - 1 | Sea Gate | |
5 | Тур 5 | 11.12.2022 | 15:45 | «Південна Пальміра» НГУ | 2 - 3 | Черное Море | |
6 | Тур 6 | 18.12.2022 | 17:10 | Черное Море | 10 - 3 | ІВМС НУ "ОМА" | |
8 | Тур 8 | 22.01.2023 | 13:15 | Tyre Expert | 2 - 5 | Черное Море | |
9 | Тур 9 | 05.02.2023 | 14:00 | Черное Море | 5 - 2 | Sea Snipes | |
11 | Тур 11 | 19.02.2023 | 15:00 | Sea Gate | 0 - 5 | Черное Море | |
13 | Тур 13 | 05.03.2023 | 14:00 | ІВМС НУ "ОМА" | 0 - 13 | Черное Море |
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 20 | 49 |
2 | Btex | 20 | 45 |
3 | ТМО | 20 | 41 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 20 | 21 |
6 | Пальмира | 20 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 20 | 6 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 16 | 43 |
2 | BS-PSV (U-17) | 16 | 36 |
3 | Transbulkterminal | 16 | 33 |
4 | Efes&Shadows | 16 | 30 |
5 | СВТ Арена | 16 | 27 |
6 | OlimPik | 16 | 19 |
7 | House | 16 | 16 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 16 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |