Предлагаем вашему вниманию официальный документ.

«Погоджено»
Одеська обласна асоціація футболу
Покарінін І.В._______________

«Затверджено»

Одеська обласна Асоціація футзалу

17 листопада 2021 р.

                ___________  І.М.Калінін

П О Л О Ж Е Н Н Я

про проведення чемпіонату Одеської області з футзалу

серед юнацьких команд (U-13)

сезону 2021-2022 рр.

1. МЕТА ТА ЗАВДАННЯ

а)  популяризація та подальший розвиток футзалу в Україні;

б)  залучення дітей до занять спортом;

в)  удосконалення спортивної майстерності гравців;

г)  виявлення кандидатів у юнацькі збірні команди України;

д)  визначення переможців та призерів змагань.

2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням національних змагань з футзалу здійснює Українська Асоціація Футболу. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Одеську обласну Асоціацію футзалу (Організатори). Організатори забезпечують виконання цього положення та положень, інструкцій та циркулярних листів ФІФА, УЄФА, УАФ, АФУ. Організатори здійснюють оперативне прийняття всіх необхідних рішень та вирішення поточних питань, що відносяться до підготовки, організації та проведення змагань.

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Чемпіонат Одеської області з футзалу серед юнацьких команд (U-11) сезону 2021-2022 рр.  проводиться з листопада 2021 року по березень 2022 року.

Учасниками змагань є команди футзальних та футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів, які своєчасно до 01.11.2021 року письмово підтвердили участь у чемпіонаті, та оформили заявочну документацію.

У складі команди мають право виступати юнаки, які народилися не раніше 01 серпня 2008 року.

4. СИСТЕМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Система проведення чемпіонату: команди грають у два кола, «кожен з кожним».

Ігри проводяться згідно «Правил гри з футзалу ФІФА» за винятком часу гри: 36 хвилин «грязного» часу (2 тайми по 18 хвилин з перервою 5 хвилин).

Арбітраж матчів чемпіонату здійснюється арбітрами, які рекомендовані для проведення обласних змагань.

5. ЗАЯВКИ КОМАНД

Клуби (команди) подають до Комітету наступні документи в електронному вигляді (у форматі Jpeg):

  • Заявочний лист за підписом та печаткою Регіонального відділення АФУ, президента клубу (директора ДЮСШ), головного тренера та місцевого лікувально-фізкультурного диспансеру. У заявочному листі вказується не більше 2 офіційних осіб та 16 гравців;
  • скан-копію свідоцтва про народження або паспорт на кожного гравця команди згідно заявочного листа;
  • фото гравця розміром 3х4 останнього терміну;
  • скан-копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • скан-копію довідки з міста навчання з фотокарткою, завірену печаткою та підписом керівника навчального закладу, або учнівського квитка.

           

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Місця команд у чемпіонаті Одеської області з футзалу визначаються за більшою кількістю турнірних очок, набраних ними за підсумками всіх матчів. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за поразку очки не нараховується, нічия одне очко.

 У випадку рівності очок у трьох та більше команд перевагу отримує та команда, яка має:

а) кращий результат в іграх між собою (кількість очок, далі кількість перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, найбільша кількість забитих м’ячів);

б) найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

в) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів в усіх іграх;

г) найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх;

д) найменшу кількість штрафних очок: за вилучення – 3 очка, за попередження – 1 очко.

У разі рівної кількості очок у двох команд, між ними проводиться «Золотий матч», в разі нічийного результату цього матчу, одразу виконується серія пенальті, згідно правил гри.

 

 

7. НАГОРОДЖЕННЯ

Нагородження переможців і призерів проводять представники АФУ та ООАФ.

Команді-переможцю присвоюється звання «Чемпіон Одеської області з футзалу серед юнацьких команд (U-11) сезону 2021-2022 рр.». Вона нагороджується кубком, дипломом, гравці та тренери нагороджуються золотими медалями та дипломами.

Команда, яка зайняла друге місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються срібними медалями та дипломами.

Команда, яка зайняла третє місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються бронзовими медалями та дипломами.

Кращі гравці чемпіонату нагороджуються пам’ятними призами.

 

8. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ.

Вся відповідальність за порушення порядку участі футболістів у матчах чемпіонату покладається на команди згідно Дисціплінарних правил АФУ та цього Положення.

У разі неприбуття у призначений час команди (команд) на матч, очікування не має перевищувати 30 хвилин.

За неявку команди на гру без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0:5), команді-суперниці – технічна перемога (5:0), при цьому матч не вважається зіграним, а до клубу, команда якого не з’явилась на матч, застосовуються дисциплінарні санкції. У цьому випадку арбітри та присутня команда не виходять на майданчик. Арбітри заповнюють відповідні рапорти, інформують організаторів про неявку команди на матч.

Команда, яка вдруге протягом чемпіонату не з’явилася на матч без поважної причини, автоматично виключається зі змагань. Якщо команда, яку виключено зі змагань, провела половину і більше матчів, то їй зараховуються технічні поразки (- : +) в матчах що залишилися, а команді-суперниці – технічна перемога (+ : -), якщо проведено менше половини матчів, то усі попередні результати за її участю анулюються, крім дисциплінарних санкцій.

Команда зобов’язана самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, що застосовуються арбітром (жовтих та червоних карток), отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.

За кожні чотири жовті картки, отримані у матчах чемпіонату, футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у матчах чемпіонату без рішення ДК ООАФ.

Дві жовті картки, отримані футболістом в одному матчі чемпіонату, при обліку враховуються як червона картка і такі попередження не враховуються при підрахунку загальної кількості попереджень. Футболіст автоматично пропускає один наступний матч у чемпіонаті без рішення ДК ООАФ.

За червону картку, отриману за «позбавлення суперника очевидної гольової можливості», футболіст автоматично підлягає відстороненню на один наступний матч у чемпіонаті України без рішення ДК ООАФ.

Футболіст, який отримав червону картку (за винятком вищевказаних випадків), не має права брати участі в офіційних матчах до рішення ДК ООАФ та закінчення терміну його відсторонення.

Матч, який непроведений з будь-якої причини, не враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням (крім випадку неявки команди суперника).

У випадку, коли у будь-якій команді буде виявлено гравця старшого за віком, ніж це дозволено, або з недійсними документами, то такий гравець за рішенням ДК ООАФ може бути дискваліфікований терміном до 1 (одного) року із забороною виступати в усіх змаганнях, а до керівників команди за рішенням ДК ООАФ можуть застосовуватися дисциплінарні санкції, де також ставитимуся питання про їх подальшу роботу з дитячо-юнацькими командами.

Якщо у двох команд збігається колір ігрової форми, перевагу має команда, яка вказана в календарі перша.

9. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Витрати, які пов’язані з відрядженням команд на ігри чемпіонату Одеської області, здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.

Афиша

banner

Чемпионат Одесской области 2021-22

# Команда И О
1 КП ОГЭТ 14 40
2 ПСВ 14 37
3 Черное Море 14 33
4 ВП ГС 14 26
5 Жемчужина 14 22
6 ТГО 14 21
7 Sea Snipes 14 20
8 Fimak 14 15
9 Sea Gate 14 15
10 Green Vision 14 13
11 Динамо 14 10
12 ФК Дмитрук 14 7
13 Сухопутка 12 3

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-9)

# Команда И О
1 Ильичевец 5 15
2 Гармония 6 13
3 Раздельная 6 11
4 Спарта 6 5
5 СКА U-9 5 4
6 Беляевка 6 0

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-11)

# Команда И О
1 Черное Море 6 16
2 СКА-Гармония 7 15
3 Ильичевец 7 13
4 Молния 8 12
5 Черное Море-2 6 9
6 Беляевка 6 9
7 Раздельная 7 4
8 Атлетик ВМ 7 1

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-13)

# Команда И О
1 Ильичевец 7 21
2 Локомотив 7 16
3 Черное Море 7 12
4 Атлетик 7 11
5 Черное Море-2 5 7
6 СКА-Гармония 7 6
7 СКА-Центр 7 3
8 Беляевка 7 3

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-7)

# Команда И О
1 FORWARD U-7 4 12
2 Раздельная-2 5 10
3 Локомотив 4 6
4 Раздельная 4 2
5 Спарта 5 1

Детский чемпионат Одесской области 2021-22 (U-8)

# Команда И О
1 Локомотив 6 18
2 Атлетик 6 15
3 Спарта 7 9
4 СКА U-8 5 6
5 Беляевка 3 0
6 Черноморец 5 0

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240