Новости футзала Одессы, Украины, Европы, мира
Запрошуємо до участі команди,які розіграють між собою Кубок Одеської області.
Післяматчеві коментарі 19 туру Чемпіонату Одеси доступні на youtube каналі.
Посилання на онлайн трансляцію матчів Чемпіонату Одеси 17.03.2024
Цієї суботи 16.03.2024 буде зіграно 8 матчів.
З 11 по 15 березня у стінах спортивного комплексу «Zinedine» проводиться НТЗ серед гравців U-19.
Офіційний сайт Асоціації футзалу України повідомляє про те, що Всеукраїнський фінал Аматорської футзальної ліги України сезону 2023/2024 років відбудеться у Львові з 29 по 31 березня.
Відеоогляди матчів Чемпіонату Одеси 18-го туру доступні на YouTube каналі :
Післяматчеві коментарі 18 туру Чемпіонату Одеси доступні на youtube каналі.
Посилання на онлайн трансляцію матчів Чемпіонату Одеси 10.03.2024
Чемпіонат Одеси 2023-24
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Tyre Expert | 19 | 46 |
2 | Btex | 19 | 42 |
3 | ТМО | 19 | 40 |
4 | ЧМ ПСВ | 20 | 34 |
5 | ПОРТО-ФРАНКО | 19 | 21 |
6 | Пальмира | 19 | 19 |
7 | BS-PSV (U-17) | 20 | 19 |
8 | ТЕХНОГОЛД | 19 | 5 |
Чемпіонат м.Чорноморськ відбірковий етап чемпіонату Одеської області 2023-24
# | Команда | І | О |
---|---|---|---|
1 | BTEX/Техмарін/ | 14 | 40 |
2 | Transbulkterminal | 15 | 33 |
3 | BS-PSV (U-17) | 14 | 30 |
4 | СВТ Арена | 15 | 27 |
5 | Efes&Shadows | 15 | 27 |
6 | OlimPik | 14 | 16 |
7 | House | 14 | 13 |
8 | Портовик | 16 | 6 |
9 | ФК ЧМФК | 15 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-11
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Вікторія U-11 | 12 | 36 |
2 | Локомотив/Ілліч | 11 | 33 |
3 | Іллічівець | 13 | 28 |
4 | Портовик U-11 | 12 | 22 |
5 | ДЮСШ Роздільна | 11 | 16 |
6 | JOY Кучурган | 15 | 13 |
7 | Чорноморець | 11 | 12 |
8 | Локомотив 2014 | 11 | 9 |
9 | ДЮСШ Роздільна | 12 | 6 |
10 | Чорноморськ | 12 | 3 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-13
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Іллічівець | 7 | 19 |
2 | Чорноморськ U-13 | 8 | 19 |
3 | Я-Одесит | 9 | 18 |
4 | Штурм | 8 | 15 |
5 | Портовик | 9 | 15 |
6 | Молодіжка | 8 | 6 |
7 | ДЮСШ Роздільна U-13 | 9 | 6 |
8 | Іллічівець-2 | 8 | 0 |
Чемпіонат Одеської області серед юнацьких команд U-9
# | Команда | И | О |
---|---|---|---|
1 | Локомотив-Вікто | 5 | 15 |
2 | СІВЕЙ | 8 | 15 |
3 | Іллічівець U-9 | 6 | 12 |
4 | Чорноморськ U-9 | 5 | 3 |
5 | Портовик U-9 | 6 | 0 |