про проведення Кубку Одеської області з футзалу

в)  удосконалення спортивної майстерності гравців;

г)  виявлення кандидатів у юнацькі збірні команди України;

д)  визначення переможців та призерів змагань.

2. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАНЬ

Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань з футзалу здійснює Українська Асоціація Футболу. Безпосередня організація та проведення змагань покладається на Одеську обласну Асоціацію футзалу (Організатори). Організатори забезпечують виконання цього положення та положень, інструкцій та циркулярних листів ФІФА, УЄФА, УАФ, АФУ. Організатори здійснюють оперативне прийняття всіх необхідних рішень та вирішення поточних питань, що відносяться до підготовки, організації та проведення змагань.

3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ

Кубок Одеської області з футзалу серед юнацьких команд (U-11) сезону 2022-2023 рр.  проводиться 15-16 лютого 2023 року.

Учасниками змагань є команди футзальних та футбольних клубів, дитячо-юнацьких спортивних закладів, які своєчасно до 13.02.2023 року письмово підтвердили участь у чемпіонаті, та оформили заявочну документацію.

У складі команди мають право виступати юнаки, які народилися не раніше 01 січня 2012 року та молодше, та 5 гравців які народилися з 1 серпня 2011 року.

4. СИСТЕМА ТА УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

Система проведення кубку: команди грають у одне кола, «кожен з кожним».

Ігри проводяться згідно «Правил гри з футзалу ФІФА» за винятком часу гри: 30 хвилин «грязного» часу (2 тайми по 15 хвилин з перервою 5 хвилин).

Арбітраж матчів чемпіонату здійснюється арбітрами, які рекомендовані для проведення обласних змагань.

5. ЗАЯВКИ КОМАНД

• два заявочних листи (оригінали надсилаються поштою) за підписом та печаткою президента клубу, головного тренера та місцевого лікувально-фізкультурного диспансеру. У заявочному листі вказується не більше 5 офіційних осіб та 16 гравців;
  • скан-копію свідоцтва про народження або паспорт на кожного гравця команди згідно заявочного листа;
  • фото гравця розміром 3х4 останнього терміну;
  • скан-копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • скан-копію довідки з міста навчання з фотокарткою, завірену печаткою та підписом керівника навчального закладу, або учнівського квитка.

6. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Місця команд у Кубку області з футзалу визначаються за більшою кількістю турнірних очок, набраних ними за підсумками всіх матчів. За перемогу у матчах чемпіонату команді нараховується три очки, за поразку очки не нараховується, нічия одне очко.

У випадку рівності очок у трьох та більше команд перевагу отримує та команда, яка має:

а) кращий результат в іграх між собою (кількість очок, далі кількість перемог, різниця забитих та пропущених м’ячів, найбільша кількість забитих м’ячів);

б) найбільшу кількість перемог в усіх іграх;

в) кращу різницю забитих та пропущених м’ячів в усіх іграх;

г) найбільшу кількість забитих м’ячів в усіх іграх;

д) найменшу кількість штрафних очок: за вилучення – 3 очка, за попередження – 1 очко.

У разі рівної кількості очок у двох команд, між ними проводиться «Золотий матч» (за згодою), в разі нічийного результату цього матчу, одразу виконується серія пенальті, згідно правил гри.

7. НАГОРОДЖЕННЯ

Нагородження переможців і призерів проводять представники АФУ та ООАФ.

Команді-переможцю присвоюється звання «Переможець Кубку Одеської області з футзалу серед юнацьких команд (U-11) сезону 2022-2023 рр.». Вона нагороджується кубком, дипломом, гравці та тренери нагороджуються золотими медалями та дипломами.

Команда, яка зайняла друге місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються срібними медалями та дипломами.

Команда, яка зайняла третє місце, нагороджується дипломом, гравці та тренери нагороджуються бронзовими медалями та дипломами.

Кращі гравці чемпіонату нагороджуються пам’ятними призами.

8. ДИСЦИПЛІНАРНІ САНКЦІЇ.

Вся відповідальність за порушення порядку участі футболістів у матчах кубку покладається на команди згідно Дисціплінарних правил АФУ та цього Положення.

У разі неприбуття у призначений час команди (команд) на матч, очікування не має перевищувати 30 хвилин.

За неявку команди на гру без поважної причини їй зараховується технічна поразка (0:5), команді-суперниці – технічна перемога (5:0), при цьому матч не вважається зіграним, а до клубу, команда якого не з’явилась на матч, застосовуються дисциплінарні санкції. У цьому випадку арбітри та присутня команда не виходять на майданчик. Арбітри заповнюють відповідні рапорти, інформують організаторів про неявку команди на матч.

Команда, яка вдруге протягом чемпіонату не з’явилася на матч без поважної причини, автоматично виключається зі змагань. Якщо команда, яку виключено зі змагань, провела половину і більше матчів, то їй зараховуються технічні поразки (- : +) в матчах що залишилися, а команді-суперниці – технічна перемога (+ : -), якщо проведено менше половини матчів, то усі попередні результати за її участю анулюються, крім дисциплінарних санкцій.

Команда зобов’язана самостійно вести облік дисциплінарних санкцій, що застосовуються арбітром (жовтих та червоних карток), отриманих футболістами, і несе за це відповідальність.

За кожні чотири жовті картки, отримані у матчах чемпіонату, футболіст підлягає відстороненню на один матч. Відсторонення відбувається у матчах чемпіонату без рішення ДК ООАФ.

Дві жовті картки, отримані футболістом в одному матчі, при обліку враховуються як червона картка і такі попередження не враховуються при підрахунку загальної кількості попереджень. Футболіст автоматично пропускає один наступний матч у чемпіонаті без рішення ДК ООАФ.

За червону картку, отриману за «позбавлення суперника очевидної гольової можливості», футболіст автоматично підлягає відстороненню на один наступний матч у чемпіонаті України без рішення ДК ООАФ.

Футболіст, який отримав червону картку (за винятком вищевказаних випадків), не має права брати участі в офіційних матчах до рішення ДК ООАФ та закінчення терміну його відсторонення.

Матч, який непроведений з будь-якої причини, не враховується у кількість матчів, які футболіст повинен пропустити у зв’язку з відстороненням (крім випадку неявки команди суперника).

У випадку, коли у будь-якій команді буде виявлено гравця старшого за віком, ніж це дозволено, або з недійсними документами, то такий гравець за рішенням ДК ООАФ може бути дискваліфікований терміном до 1 (одного) року із забороною виступати в усіх змаганнях, а до керівників команди за рішенням ДК ООАФ можуть застосовуватися дисциплінарні санкції, де також ставитимуся питання про їх подальшу роботу з дитячо-юнацькими командами.

Якщо у двох команд збігається колір ігрової форми, перевагу має команда, яка вказана в календарі перша.

9. ФІНАНСОВІ ВИТРАТИ.

Витрати, які пов’язані з відрядженням команд на ігри Кубку Одеської області, здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.

10. БЕЗПЕКА ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ

1. Підготовка спортивних споруд відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 р. №2025 «Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів».

2. Змагання проводяться згідно з «Рекомендаціями щодо організації та проведення масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах воєнного стану» затверджених Управлінням фізичної культури та спорту Одеської обласної військової адміністрації, наказ від 14.06.2023р. за номером 38/од-2022.

3. У разі отримання інформації про оголошення в регіоні, де проводиться матч, Повітряної тривоги (або іншої загрози для безпеки учасників матчу) Організатори матчу спільно з представником команди-господаря (спорт. зали) приймають рішення щодо термінової евакуації всіх присутніх в укриття у відповідності до Плану-евакуації. Для цього диктором у гучномовець оголошується попереднє узгоджений текст: «Увага Повітряна тривога! Просимо всіх прослідувати до укриття!». Після оголошення тривоги арбітр матчу одразу дає свисток про зупинку матчу та разом з командами слідує до укриття.

4. «Повітряна тривога»:

4.1. Якщо, матч був зупинений через «повітряну тривогу» і протягом 30 хвилин було «відбій повітряної тривоги», то матч продовжується;

4.2. Якщо, матч був зупинений через «повітряну тривогу» та через 30 хвилин його не можливо поновити, то діє наступне:

а) Якщо матч було зупинено у першому таймі – перегравання усього матчу;

б) Якщо матч було зупинено у другому таймі до 15 хвилини – перегравання усього другого тайму, з рахунком, який був до 15 хвилини матчу;

в) Якщо матч було зупинено після 15 хвилини – матч не дограється та у Рапорт арбітра фіксується рахунок, який був на момент зупинки гри

5. У зв’язку з тим, що у день матчу, перед початком та або під час матчу може бути «повітряна тривога», відновлення та догравання матчів може відбуватися у визначений Організаторами резервний день.