«Tyre Expert» -«Авалон» 3:5
1-й арбітр-Максименко Олександр (Миколаїв)
2-й арбітр-Кирпенко Євген (Харків)
3-й арбітр-Диннік Євген (Одеса)
Хронометрист: Гордієнко Євген
Фоли:2(4)-3(4)
Tyre Expert: Моторний Олексій; Йапарама Коллінс; Палиця Артем;Божинський Олександр;Ткаченко Едуард;Кочевенко Антон;Заносій Даніїл;Дрозд Дмитро;Рудий Володимир;Оридорога Едуард;Якуб Максим;Златов Сергій
Голи:Божинський 16’; Дрозд 30’34’.
Стартовий свисток пролунав, і команди з перших хвилин агресивно вступили в боротьбу, намагаючись заволодіти ініціативою.
Моторний заробив перспективний штрафний приблизно з 15 метрів, який виконав сам же. Однак воротар гостей впорався з ударом. «Авалон» поступово заспокоїв гру та розпочав наступальні дії - Заносій поки що діє впевнено.
На 3-й хвилині «Бровари» вийшли вперед: 19-й номер гостей продавив Кочевенко і, якимось дивом пробивши п'ятою, відкрив рахунок - м'яч відскочив у ворота через рикошет від Заносія. Поки що в «Експертів» гра не клеїться.
Моторний допустив втрату в центрі поля, і Степаненко вийшов сам на сам із воротарем, але не зміг реалізувати момент. «Експерти» намагаються створити щось небезпечне, проте “Броварська” команда впевнено контролює хід гри. На полі переважає позиційна боротьба з великою кількістю втрат з обох сторін.
До середини першого тайму по-справжньому небезпечних моментів було небагато. На 11-й хвилині Палиця пробивав після проходу Златова, але воротар гостей перевів м'яч на кутовий. Божинський завершував хороший епізод, але Чабанов вдало заблокував удар.
Баранник перевірив пильність Заносія - Даніїл знову виявився на висоті. А ось ефектний удар Степаненко став несподіванкою: капітан «Авалону» гарно підсік м'яч, заскочивши зненацька Заносія, і подвоїв перевагу своєї команди.
Гра перейшла у відкритий футзал зі швидкими переходами та небезпечними ударами. «Бровари» заробили небезпечний штрафний: Кібиш скинув на Прокопчука, отримав відповідний пас і відправив третій м'яч у ворота суперника.
Моторний одразу ж узяв тайм-аут. На майданчику з'явився Дрозд у ролі п'ятого польового, але створити щось серйозне не вдалося, за винятком удару Рудого. Одеська команда продовжувала нагнітати обстановку, створюючи моменти, але «Бровари» впевнено тримали оборону.
Наприкінці тайму втрата м'яча в центрі поля призвела до того, що Божинський втік один на один і майстерно скоротив відставання своєї команди. «Моторний» був близький до другого голу, але після удару все того ж Моторного м'яч влучив у штангу - цього разу удача була на боці гостей.
Перша половина гри підійшла до кінця. Кінцівка вийшла напруженою - чекаємо продовження!
Другий тайм «Експерти» почали із Заносієм у воротах. Чабанов закинув м'яч на Стеценко, який зумів прийняти, розвернутися і точно пробити по воротах. «Авалон» збільшує свою перевагу до трьох м'ячів.
Моторний знову підключає Дрозда в ролі п'ятого польового, але створити небезпечні моменти біля воріт “Авалона” не вдається. Заносій повертається на свою позицію.
«Експерти» продовжують експериментувати, намагаючись створити моменти, і все ж Дрозд замикає простріл, скоротивши відставання. Після кожної втрати м'яча «Авалоном» одесити продовжують підключати Дрозда як п'ятого гравця.
Загалом гра проходить під контролем гостей, але «Експерти» не здаються і намагаються додати в русі. Дуже активно поборовся за м'яч Кочевенко - перехопив передачу і пробив з носка, але воротар впорався з цим ударом.
На 33-й хвилині Степаненко забив п'ятий м'яч, відправивши «парашут» у порожні ворота.
Вже на 34 хвилині Дрозд забив 3-й м’яч.
Одесити залишилися в меншості після заробленої червоної картки. «Авалон» грав проти трьох “Експертів” із Заносієм у воротах, але одеська команда зуміла вистояти.
Заносій закинув м'яч на Божинського, який заробив фол біля воріт суперника. Повернувшись у повні склади, одесити кинули всі сили в атаку. Дрозд пробив по воротах, але Чабанов виявився на місці.
Матч завершився, але інтрига зберігається. Все найцікавіше чекає на нас у Броварах. Поки «Авалон» має перевагу, але ми віримо в нашу команду і знаємо, на що вона здатна!


Чорне Море
Чемпіон Ізмаїл U10 