У Хорватії м. Пореч проходить фінальна частина Чемпіонату Європи серед U-19.

Сьогодні збірна України виграла вирішальну гру у збірної Фінляндії з рахунком 7:4 й посіла перше місце у групі та чекає свого соперника по півфіналу. У юнацькій збірній виступає вихованець команди "Чорне море" Іван Белімов, який віком молодший за партнерів, але є повноцінним гравцем збірної.
Матчі півфінальної серії відбудуться 8-го серпня.
Одеська обласна асоціація футзалу щиро вітає команду та тренерський склад з виходом до півфіналу. Одеса за Вас! Все буде Україна! Дякуємо ЗСУ за можливість вболівати та підтримувати наших молодих футзалістів, а футзалістам тішити всіх.
