У Луцьку відбувся перший з'їзний тур у якому взяли участь два представники Одеського регіону : ДС "Шкільний" - ФСК "Іллічівець" - ФК "Локомотив" Одеська обл. ; ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл.

 



 

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240