Сьогодні стартував Чемпіонат України U19 з футзалу, і вже перший день турніру порадував яскравими подіями і вражаючими результатами.

Одесу в цьому молодіжному турнірі представляє команда «Чорне море», яка в першому ж турі заявила про себе як про потужного претендента на високі місця, розгромивши львівську команду «Копа» з рахунком 8:2.

Гра пройшла на високій швидкості і з великою кількістю гольових моментів. «Чорне море» після першого пропущеного м'яча взяли ініціативу у свої руки, демонструючи грамотну тактичну підготовку та індивідуальну майстерність гравців. Одесити не тільки контролювали м'яч, а й уміло використовували слабкості суперника, що призвело до шквалу голів. 

Загалом у турнірі змагаються шість перспективних команд:
«Енергія-2» - "Львівська Політехніка" (Львів)
«Ураган-2-КФВ» (Івано-Франківськ)
ФК «Копа» (Львів)
ФК «Факел» (Солоницівська ДЮСШ «Колос», смт. Пересічне, Харківська обл.)
ФК «Чорне море» (Одеса)
«Кардинал»-«Авангард»-ДЮСШ №4-U-19 (Рівне)

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240