27 квітня 2023 року в м. Рівному завершився фінальний етап Чемпіонату України U-17 сезону 2022/2023.У Чемпіонаті взяли участь 8 команд,серед яких були представники Одеси та Одеської області: “Чорне Море”(Одеса) ,"Іллічівець" (Чорноморськ).



Підопічні Федора Пилипіва вибороли золоті нагороди та стали Чемпіонами України U-17 (ЮЕЛ) у Вищій Лізі, а підопічні Олександра Каплуна стали бронзовими призерами у Першій лізі Чемпіонату України.

Також представники Одещини були нагородженні у номінаціях:
Найкращий воротар-Белімов Іван ("Чорне море")
Найкращий гравець-Запівахін Іван ("Чорне море")

ООАФ вітає представників та футзалістів команд з успішними виступами та бажає подальших успіхів!

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240