З 4.11 до 7.11 у місті Івано-Франківськ проходив Кубок України з футзалу серед юнацьких команд 2008 р.н. і молодше (U-17).

«Чорне море» під керівництвом Олександра Гірки здобули срібні нагороди та гідно представили Одещину на найвищому рівні.

Одеська обласна асоціація футзалу вітає команду Чорне море з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!



\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240