З 4.11 до 7.11 у місті Івано-Франківськ проходив Кубок України з футзалу серед юнацьких команд 2008 р.н. і молодше (U-17).
«Чорне море» під керівництвом Олександра Гірки здобули срібні нагороди та гідно представили Одещину на найвищому рівні.
Одеська обласна асоціація футзалу вітає команду Чорне море з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!
