Підопічні І.Чурсіна і О.Каплуна у справі стали переможцями у фіналі обігравши добре навчений Хмельницький "Сокіл", а бронза поїде в Ізмаїл завдяки перемозі, яку підопічні С.Райляна здобули в матчі з ДЮФК “Вікторія” (Роздільна).
Одеська обласна асоціація футзалу висловлює слова подяки Всім представникам нашого регіону, які успішно представили Одеську область.
