З 9 по 12 жовтня в місті Львів проходив Кубок України U-12.

Учасниками змагань стали 9 команд з усієї України: “Штурм”(Ширяєве;Одеська область); “Ківс іn. IT” (Львів); “ДЮСШ Костопіль” (Рівненська область); “ДЮФК Вікторія” (м. Роздільна;Одеська область); “ДЮСШ Снятин” (Івано-Франківська область); “ДЮСШ Маневичі” (Волинська область); “ФК Тигри”  (Ков'яги;Харківська область)”СК Сокіл”(м. Хмельницький);ФК «Іква-Стир» (смт. Млинів - Демидівка, Рівненська область).



Команда ДЮФК "Вікторія" (U-12) тренера Олександра Гаврилюка, яка вкотре не поступаючись своєю наполегливістю посіла почесне 3 місце, представляючи наш регіон на високому рівні.
Було зіграно 6 ігор із загальним рахунком 37 забитих.
Кращі в номінаціях:
Кращий гравець-Дмитро Гординський
Кращий ігрок захисного плану-Богдан Бурлаков



Також був відзначений представник команди "Штурм" (Ширяєве; Одеська область) Микита Попок - найкращий гравець команди.



Одеська обласна асоціація футзалу вітає тренера, ігроків та батьків із успішними виступом. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завдяки нашим ЗСУ покращувати свої результати. Мирного неба. Все буде Україна!

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240