З 23 по 25 червня дитяча команда ДЮФК “Вікторія”(U-9) тренера Олександра Гаврилюка взяла участь у Всеукраїнському турнірі ,що проходив у Буковелі.
Учасниками змагань стали 16 команд з усієї України, а саме команди з Львівщини, Франківщини, Рівного, Киева, Тернопіль та Закарпаття.Д ЮФК "Вікторія" була єдиною командою, яка представляла Південний регіон, а саме Одещину.
Три запеклих та виснажених дні футбольних баталій наші хлопці пройшли з неймовірною впевненістю та виграли 8 з 8 матчів із загальним рахунком 32 забитих та 2 пропущених м’ячі, що дало змогу отримати заслужені золоті медалі та титул чемпіонів турніру. Зустріти та привітати спортсменів завітав Роздільнянський міський голова Валерій Шовкалюк, його заступник Сергій Крилов та депутат міської ради Наталія Буковська. Валерій Олександрович, на знак подяки, вручив дітям солодкий пакунок. Задоволені та усміхнені діти, їх тренер, батьки та представники влади зробили спільне фото на згадку.
Склад команди:
Кіріл Хомей
Владислав Гончарук
Микита Ридванский
Роман Марченко
Ярослав Береза
Матвій Попов
Анатолій Лещінський
Микола Ліщінський
Евгеній Кунєв
Олександр Татарли
Олександр Сухий
Тренер Олександр Гаврилюк
Одеська обласна асоціація футзалу вітає всіх учасників, батьків, керівників та тренерів команд із успішними виступами на Всеукраїнських змаганнях. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а завдяки нашим ЗСУ покращувати свої результати. Мирного неба. Все буде Україна!
