17 по 20 травня в місті Львів проходив Кубок ліги з футзалу у віковій категорії U-9.

Одещину на цих змаганнях представляла команда  “ДЮСК Вікторія” м.Роздільна.На цей кубок з'їхались команди з Хмельницької, Дніпропетровської ,Харківської,Черкаської областей.Команда під керівництвом Олександра Гаврилюка почесно стала бронзовими призерами,представивши Одеську область на високому рівні у дитячому футзалі.

Кращі в номінаціях:
Найкращий гравець команди -Сергій Бойштян



Кращий бомбардир кубку-Дмитро Лобан (12 м'ячів)



Кращий гравець атакувального плану -Микита Волков




Одеська обласна асоціація футзалу вітає з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240