17 по 20 травня в місті Львів проходив Кубок ліги з футзалу у віковій категорії U-9.
Одещину на цих змаганнях представляла команда “ДЮСК Вікторія” м.Роздільна.На цей кубок з'їхались команди з Хмельницької, Дніпропетровської ,Харківської,Черкаської областей.Команда під керівництвом Олександра Гаврилюка почесно стала бронзовими призерами,представивши Одеську область на високому рівні у дитячому футзалі.
Кращі в номінаціях:
Найкращий гравець команди -Сергій Бойштян
Кращий бомбардир кубку-Дмитро Лобан (12 м'ячів)
Кращий гравець атакувального плану -Микита Волков
Одеська обласна асоціація футзалу вітає з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!
