З 23 по 25 вересня у місті Львів проходив Кубок Ліги з футзалу серед дітей 2014 року народження.

Участь взяли 12 команд зі всієї України . Одещину на цих змаганнях представляли команди :"Локомотив" (Подільськ) та “ДЮСК Вікторія” (Роздільна).

«ДЮСК Вікторія» під керівництвом Олександра Гаврилюка дійшла до фіналу, де у запеклій боротьбі поступилася футзальному клубу “Сокіл” (Хмельницький), отримавши срібні нагороди, і гідно представили наш рідний край (Одеську область) на найвищому рівні.

Кращі в номінаціях:

Найкращій гравець команди-Микола Ліщінський 


MVP Турніру -Анатолій Ліщінський 



Одеська обласна асоціація футзалу вітає з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240