З 23 по 25 вересня у місті Львів проходив Кубок Ліги з футзалу серед дітей 2014 року народження.
Участь взяли 12 команд зі всієї України . Одещину на цих змаганнях представляли команди :"Локомотив" (Подільськ) та “ДЮСК Вікторія” (Роздільна).
«ДЮСК Вікторія» під керівництвом Олександра Гаврилюка дійшла до фіналу, де у запеклій боротьбі поступилася футзальному клубу “Сокіл” (Хмельницький), отримавши срібні нагороди, і гідно представили наш рідний край (Одеську область) на найвищому рівні.
Кращі в номінаціях:
Найкращій гравець команди-Микола Ліщінський 
MVP Турніру -Анатолій Ліщінський 
Одеська обласна асоціація футзалу вітає з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!
