З 8 по 10 вересня у місті Львів проходив Кубок Ліги у віковій категорії U-13 дітей 2012 року народження і молодші.
Одещину на цих змаганнях представляли команди :“Чорне Море” (Одеса); “ДС.Шкільний”(Чорноморськ) ; “ДЮСК Вікторія” (Роздільна).
“ДЮСК Вікторія” під керівництвом Олександра Гаврилюка зігравши у фінальній грі з діючими Чемпіонами України у цій віковій категорії здобули перемогу з рахунком 4:1 та титул Володарів Кубку Ліги України,де виграли 6 з 6 ігор з різницею м'ячів 44:6.
Кращі в номінаціях:
Кращий гравець команди -Матвій Загвоцький
Кращий бомбардир усього Турніру-Кирило Попов (20 забитих м'ячів)
MVP усього Турніру -Богдан Бурлаков
Одеська обласна асоціація футзалу вітає з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!
