Об'єднана команда ФК “Локомотив”-ДЮФК “ Вікторія” під керівництвом Ігоря Чурсіна та Олександра Гаврилюка вибороли золоті медалі Чемпіонату України у віковій категорії U-9.
Андрій Гончаренко-кращий гравець (VIP) Чемпіонату.
Кращем гравцем команди став син Станіслава Лобана- Дмитро Лобан.
Одеська обласна асоціація футзалу вітає переможців з досягненням на всеукраїнському рівні! Бажаємо успіхів та мирного неба!
