Голова Одеської обласної Асоціації футзалу розповів про підготовку до традиційних змагань.

- Незважаючи на складну ситуацію, вже заплановано старт Чемпіонату. При цьому, у звичні терміни. Розкажіть про те, як проходить підготовка змагань?

- Насамперед, хочу висловити вдячність нашим Збройним Силам України. Завдяки яким у нас є можливість розвиватися та проводити змагання. Щодо підготовки, все проходить у штатному режимі: всі, хто задіяний у процесі, роблять свою роботу. У зв'язку з новим місцем проведення є деякі нюанси, але все успішно вирішуються. До старту сезону все буде готове по-максимуму!

- Де проходитимуть ігри?

- Спорткомплекс СКА виконує сьогодні інші завдання, і це стало найбільшою проблемою для нас з огляду на те, що якісних залів у місті практично немає. Виходячи з того, ми звернулися до керівництва спорткомплексу Загальноосвітньої церковно-парафіяльної школи ,щодо можливості проведення офіційних змагань під егідою ООАФ. На це ми отримали повне порозуміння та допомогу у всіх питаннях, пов'язаних з місцем проведенням. Тому, нову дислокацію можна занести нам до активу, оскільки це один з найкращих залів у місті.

- Скільки команд планується в учасниках?

- Бажаючих на сьогоднішній день 14 команд. Сподіваємось максимум, який ми зможемо прийняти, а це 20 колективів, буде сформовано повністю. Зверну увагу, що на даний момент до нашого Чемпіонату планують заявлятись команди з Миколаївської області, а також команди з Південного.

- Чи здобувають переможці та призери Чемпіонату право зіграти у Всеукраїнських змаганнях?

- Так, переможці та призери отримують можливість брати участь у Всеукраїнських змаганнях, де будуть представлені такі ж переможці та призери своїх областей.

- Чи плануються дитячі, юнацькі, а також змагання серед ветеранів?

- Час у залі дозволяє, тому ми плануємо по суботах проводити дитячі та юнацькі Чемпіонати. Питання щодо ветеранів обговорюється, але проведення також планується.

- Висвітлення Чемпіонату залишиться незмінним?

- Так, відеозаписи, фотоматеріали та відеоогляди будуть на нашому сайті, а також у Facebook, Telegram.

- Окрім електронної скриньки (Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.), як ще можна подати заявку на участь у чемпіонаті?

- Так, хочемо нагадати, що з питання участі Вашої команди можна звертатися на наш email, а також за номером телефону: 093-439-70-70, Ігор Михайлович.

Футзал Одеси

Чемпионат Одесской области 2022-23

# Команда И О
1 ТГО 3 9
2 Черное Море 3 9
3 НГУ 3012 4 9
4 Tyre Expert 4 4
5 Sea Snipes 3 3
6 Sea Gate 4 1
7 ІВМС НУ "ОМА" 3 0

Чемпіонат Одеської області серед юнаків 2022-23 (U-9)

# Команда И О
1 Ильичевец U-9 4 12
2 Локомотив U-9 3 9
3 ДЮСШ-11 Одеса 3 3
4 Гармония U-9 0 0
5 ДЮФК Раздельная U-9 2 0
6 ДЮСШ Роздільна 2 0
7 Фаворит U-9 2 0

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240