Одразу три представники Одеського регіону представлені на кубку України серед юнаків U-11, який проходить у місті Львів.
Об'єднана команда ФК Локомотив-ДФСК Іллічівець-тренери І. Чурсін, О. Каплун; Вікторія (Роздільна); ДЮСШ (Ізмаїл).
Всі три наших представника успішно пройшли груповий етап і 1/4, а в півфіналі Локомотив-Іллічівець зіграв з командою Олександра Гаврилюка "Вікторія" Роздільна, в якому сильнішими виявилися вихованці І. Чурсін та О. Каплун, які очікують свого суперника по фіналу.
У другому півфіналі сподіваємося на перемогу ДЮСШ Ізмаїл, якому протистоятиме Хмельницький "Сокіл".

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240