Вчора у Коломиї розпочалися матчі Кубка України (U-13), в якому беруть участь дванадцять команд.
Змагання проводяться за таким форматом: команди поділено на чотири групи по три учасники, і дві найкращі команди з кожної групи виходять у чвертьфінал. Команди, що посіли треті місця, змагатимуться у міні-турнірі за 9–12 місця.
За підсумками першого ігрового дня вже визначено чотирьох чвертьфіналістів, серед яких дві команди з Одещини: підопічні Олександра Гірки «Чорне море» (Одеса) та Олександра Гаврилюка «Вікторія» (Роздільна). Обидві команди продемонстрували впевнену гру та забезпечили собі місця у наступному раунді змагань.
Також до чвертьфіналу пройшли представники Волині: луцька ДЮСШ №4 та маневицька ДЮСШ.
