Вчора у  Коломиї розпочалися матчі Кубка України (U-13), в якому беруть участь дванадцять команд.

Змагання проводяться за таким форматом: команди поділено на чотири групи по три учасники, і дві найкращі команди з кожної групи виходять у чвертьфінал. Команди, що посіли треті місця, змагатимуться у міні-турнірі за 9–12 місця.

За підсумками першого ігрового дня вже визначено чотирьох чвертьфіналістів, серед яких дві команди з Одещини: підопічні Олександра Гірки «Чорне море» (Одеса) та Олександра Гаврилюка «Вікторія» (Роздільна). Обидві команди продемонстрували впевнену гру та забезпечили собі місця у наступному раунді змагань.

Також до чвертьфіналу пройшли представники Волині: луцька ДЮСШ №4 та маневицька ДЮСШ.

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240