У Луцьку з 23 по 25 січня пройшов Чемпіонат України з футзалу серед юнаків U9, у якому взяли участь 12 команд.

Одеський регіон був представлений 4 командами: ДЮСШ м. Роздільна; «Іллічівець» Чорноморськ; ДЮФК «Вікторія»; «Локомотив» Одеса. У матчі за 3 місце зійшлися представники нашого регіону: «Локомотив» та «Іллічівець». Перемогу святкували підопічні Ігоря Чурсіна, тим самим виборов бронзові медалі.
