У Львові завершився третій ігровий день першого з’їзного туру чемпіонату України U-19 серед команд Молодіжної Екстра-ліги.
Після підсумкових матчів лідерство в турнірній таблиці зберігають «Чорне море» та «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ № 4 U-19». Обидва колективи впевнено йдуть у гонці за чемпіонство. Наступний з’їзний тур обіцяє бути особливо інтригуючим, адже саме в його рамках ці дві команди зійдуться в очному протистоянні.
