Одеська обласна асоціація футзалу вітає команду "Чорне море" з успішним стартом у молодіжній екстра-лізі U-19.
Сьогодні в Києві завершився перший з'їзний тур молодіжної екстра-ліги U-19.

У Чемпіонаті беруть участь 4 команди: Академія футзалу (Житомир), Копа (Львів), Ураган-2 КФВ (Івано-Франківськ); Чорне море (Одеса).

У стартовому матчі підопічні Олександра Гірки та Федора Пилипіва обіграли команду “Академія футзала” (Житомир) 6:2, у другому взяли гору над "Копа" Львів 4:2, а у завершальному матчі були сильнішими за "Ураган-2" вигравши матч з рахунком 3:2.

\

Наши партнёры

banner select w240

banner tornado w240