Національна юнацька збірна України готується до фінальної частини Чемпіонату Європи.
Навчально-тренувальний збір відбувається в Ужгороді, міжнародний турнір пройде у місті Пореч (Хорватія).
Наставник команди Ігор Москвичов викликав до збірної відразу шість гравців «Чорного моря»: це Іван Белимов, Юрій Бондарь, Данил Андрієнко, Сергій Лагола, Дмитро Диброва та Дмитро Романенко.
В коментарях прес-службі Асоціації футзалу України Ігор Москвичов розповів і про новачків збірної: «Ми тренуємось у дворазовому режимі. Вже на майбутнє запросили кількох гравців з команд U-17 – з «Чорного моря», «Урагану» та МСК «Харків». У нас вісім гравців приїхали саме 17-річних. У них проходить знайомство зі збірною, з нашими принципами. Тому, ми хочемо їх переглянути на майбутнє – чи готові вони, і в якому стані вони перебувають зараз. Тобто, дивимось вже у майбутнє та будемо формувати нову збірну».
